Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

RehatrainersFizjoterapia sportowców warszawa • http://www.rehatrainers.pl/


Kontuzje, urazy, naderwane ścięgna, przegrzane mięśnia to codzienność sportowców. Zawodowcy liczą się z tym, że dużo częściej są narażeni na kontuje niż inni. Często osoby, które ćwiczą hobbystycznie, także zmagają się z dolegliwościami bólowymi mięśni lub stawów. Aby w takiej sytuacji szybko wrócić do zdrowia, podstawową zasadą jest szybki wdrożenie odpowiednich procedur terapeutycznych.

Każda aktywność fizyczna niesie ze sobą konsekwencje urazu. Nie oznacza to jednak, że należy rezygnować ze sportu. W gabinecie fizjoterapeutycznym Rehatrainers w Warszawie, wyspecjalizowani fizjoterapeuci pomagają pacjentom, którym zdarzyło się zwichnięcie lub skręcenie stawu, naciągnięcie lub zerwanie mięśni lub więzadła, przeciążenia oraz złamaniach. Odpowiednie terapie i zabiegi wykonane pod czujnym okiem profesjonalistów pomogą szybko i sprawnie wrócić do dawnej formy bez zbędnych komplikacji.

Fizjoterapia sportowców w gabinecie w Warszawie to najlepszy wybór. Oprócz rehabilitacji sportowej w ofercie znajduje się także rehabilitacja dolegliwości kręgosłupa, trening indywidualny, medyczny trening terapeutyczny oraz wiele innych.

Pacjent w gabinecie nie tylko zostanie odpowiednio zdiagnozowany, ale także zostaną dobrane najbardziej odpowiednie środki, które pomogą przywrócić pełną sprawność.

Pacjenci w gabinecie mogą korzystać z następujących zabiegów fizjoterapeutycznych jak między innymi:

  • terapia manualna IAOM,
  • skandynawska koncepcja medycznego treningu terapeutycznego,
  • techniki energizacji męśni,
  • neuromobilizacje,
  • plastrowanie – kinesiology taping.

Dla sportowców odpowiednia opieka fizjoterapeutyczna jest bardzo ważna. Fizjoterapeuta sportowy kontroluje na bieżąco postępy pacjenta w leczeniu, dzięki czemu może odpowiednio wdrażać kolejne etapy rehabilitacji. Pacjent ma pewność, że dokładane są wszelkie starania, aby jak możliwie jak najbardziej skrócić czas rekonwalescencji i leczenia.

Wszystkie najważniejsze i szczegółowe informacje, opisy zabiegów oraz informacje o gabinecie znajdziesz na stronie internetowej rehatrainers.pl.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.rehatrainers.pl/
Numer telefonu: 782 155 962
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ciszewszkiego 15
Kod pocztowy: 02-777

Firma została dodana: 2019-03-07
Źródła:
http://www.rehatrainers.pl/fizjoterapia-sportowa-i-ortopedyczna/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Medycyna_sportowa


Autor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

PLEXMEDIA
ul. Lipka 94, 05205 Klembów
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
GAT Sp. z o. o. sp. k.
ul. Szczęsna 26, 02454 Warszawa