Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

LING PROJECThttp://lingproject.com/ | Niemiecki biznesowy Poznań


Bliskie sąsiedztwo Niemiec powoduje, że najczęstszym kierunkiem biznesowym polskich przedsiębiorców jest właśnie kraj zachodnich sąsiadów. Choć w dzisiejszym świecie punkt ten nie jest najważniejszy, to w dalszym ciągu sporo osób zwraca uwagę właśnie na odległość, która nie potęguje kosztów i nie generuje wielu godzin w podróży. 

Jeszcze jednym ważnym kryterium, które decyduje o nawiązaniu współpracy z zagranicznymi kontrahentami, jest możliwość swobodnej rozmowy podczas biznesowych spotkań. Obie strony w tym przypadku mają wiele do powiedzenia, gdyż Niemcy z chęcią sięgają po lektorów polskich, z kolei Polacy często uczą się języka niemieckiego.

Wiele szkół oferuje naukę języka na poziomie biznesowym. Niemiecki biznesowy w Poznaniu to nauka, która z pewnością nie zakończy się na jednych zajęciach, ale po ich zakończeniu każdy słuchacz wyjdzie z wiedzą, która pozwoli na swobodną rozmowę. Zajęcia takie realizuje firma Ling Project, która od dawna uczy mniej lub bardziej zaawansowanych słuchaczy. 

Aby zapewnić maksymalny komfort nauki, zajęcia odbywają się w cyklu indywidualnym lub grupowym, z tym, że grupa nie liczy więcej aniżeli kilka osób. To niezwykle ważne dla skuteczności całego procesu nauczania. Prowadzący zajęcia ma większą kontrolę na słowami wypowiadanymi przez słuchaczy oraz ma większą możliwość korygowania popełnionych błędów. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym w siedzibie uczącego lub poprzez łącza internetowe w formie zajęć wirtualnych. Istnieje także możliwość dojazdu do siedziby klienta na terenie Poznania lub w bliskich jego okolicach. 

Współpraca z klientami, których największą grupę stanowią firmy, podlega indywidualnym ustaleniom. W ten sposób zajęcia są dostosowywane do potrzeb zleceniodawcy. W ofercie znajdują się zajęcia, które kończą się nadaniem słuchaczowi certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę. Mimo że umiejętności uczących są bardzo rozległe, to w dalszym ciągu nauka określonej partii materiału wymaga pracy nie tylko na zajęciach, ale także i w domu. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://lingproject.com/
Numer telefonu: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204

Firma została dodana: 2019-04-26
Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/niemiecki-dla-firm.htmlAutor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno