Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Rental SerwisNaprawa podestów ruchomych


Awaria maszyny budowlanej to wyjątkowo trudna sytuacja dla przedsiębiorcy, ponieważ często wiąże się z przestojem w pracy. Z tego względu warto skontaktować się ze sprawdzonym serwisem, który szybko usunie usterkę. Dobrym wyborem jest firma Rental Serwis.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi, które obejmują profesjonalną diagnostykę komputerową, naprawę różnych urządzeń, między innymi koparek, żurawi gąsienicowych, samojezdnych, podnośników, koparko-ładowarek, koparek oraz przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Firma dysponuje najwyższej klasy częściami zamiennymi oraz autoryzowanymi komponentami przeznaczonymi do maszyn Kubota, co zapewne zainteresuje wielu klientów. W przypadku poważnej awarii i niemożności dostarczenia urządzenia do warsztatu przez właściciela przedsiębiorstwo oferuje darmowy transport. Istnieje także możliwość zamówienia serwisu mobilnego i dokonania niezbędnych czynności na miejscu w siedzibie firmy klienta.

W ofercie znajduje się także naprawa podestów ruchomych, podnośników oraz zwyżek. Serwis oferuje między innymi:

  • kompleksowy remont silnika,

  • regeneracją maszyny,

  • toczenie oraz tulejowanie otworów w koparkach, ładowarkach, ciągnikach, przyczepach,

  • naprawy układu hydraulicznego,

  • naprawy układu pneumatycznego,

  • naprawy układu elektrycznego.

Klient może liczyć na fachowe doradztwo, wsparcie techniczne. Fachowcy są przygotowani do pracy zarówno z maszynami starszymi, jak i najnowszymi modelami znanych producentów. Należy zaznaczyć, że poza usługami serwisowymi firma prowadzi także wypożyczalnię sprzętu budowlanego. Osoby zainteresowane mogą wynająć funkcjonalny podnośnik koszowy dostosowany do podnoszenia ludzi, rozmaitych materiałów czy niedużych maszyn. Dzięki niemu nie trzeba rozkładać rusztowania, co znacząco przyspiesza i ułatwia pracę. Warto zapoznać się z całą ofertą.

Przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do klienta, gwarantuje terminową realizację zlecenia oraz przystępne ceny bez ukrytych kosztów dodatkowych. Z pewnością każdy będzie zadowolony z poziomu obsługi.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://rental-serwis.pl/
Numer telefonu: 693720776
Miejscowość: Bielice
Adres: Będgoszcz 18
Kod pocztowy: 74-202

Firma została dodana: 2021-03-16
Źródła:
http://rental-serwis.pl/naprawa-zwyzek-podnosnikow/Autor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

Salon Jubilerski Virago
ul. Krzywoustego 17, 70252 Szczecin
Gryff sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 4, 75211 Koszalin
Fabrollo
ul. Włodkowica 7, 71175 Szczecin