Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MBA Sport Sp. z o.o.Konserwacja placów zabaw | mbasport.pl


Bezpieczeństwo najmłodszych w miejscach przeznaczonych do zabawy jest sprawą priorytetową. Przedszkola, szkoły, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe powinny dbać o to, aby place zabaw, które im podlegają, były regularnie kontrolowane pod kątem ewentualnych uszkodzeń, stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia dzieci. Co więcej, na stronie mbasport.pl można znaleźć przedsiębiorstwo mające w ofercie bezpieczne nawierzchnie, które amortyzują upadek. 

Wspomniane przedsiębiorstwo świadczy wiele usług dla różnych podmiotów. Wśród nich jest między innymi profesjonalna konserwacja placów zabaw, która jest wymagana w miarę potrzeb. Nie jest określone, jak często taka konserwacja powinna być przeprowadzana. Zgodnie z normami podmioty odpowiedzialne za te miejsca mają obowiązek codziennych oględzin, aby zwrócić uwagę, czy któryś z elementów nie został uszkodzony przez wandali, złą pogodę czy zużycie materiału. Raz na 1-3 miesiące kontrola taka powinna być bardziej szczegółowa, a raz w roku należy przeprowadzić kontrolę główną, której powinny dokonać osoby mające odpowiednie uprawnienia. 

Konserwacja polega na wykonaniu takich czynności, jak:

  • dokręcenie mocowań,
  • malowanie i odświeżanie urządzeń,
  • konserwacja nawierzchni amortyzującej, jeśli taka jest położona,
  • smarowanie łożysk,
  • uzupełnianie ubytków w materiałach sypkich.

Jeśli istnieje taka konieczność, należy też dokonać napraw, wymieniając zużyte elementy. Zarówno z konserwacji, jak i z napraw powinny zostać sporządzone zapisy pod nadzorem podmiotu, do którego plac zabaw należy.

Kontrole, konserwację i naprawy można zlecić firmie z podanej strony. Zajmuje się ona tego typu usługami już od wielu lat i ma doświadczenie w wyszukiwaniu słabych punktów i usuwaniu usterek. Współpracuje ona z klientami nie tylko z Warszawy, ale również z innych miast Polski. Zlecając jej te prace, właściciel placu ma pewność, że jest on bezpieczny i zgodny z normami bezpieczeństwa. Z każdej kontroli czy konserwacji firma sporządza protokoły. Prowadzi także książkę placu zabaw, w której można znaleźć wszystkie informacje o jego stanie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mbasport.pl/
Numer telefonu: Nadarzyn
Miejscowość: Nadarzyn
Adres: Kwitnąca 10
Kod pocztowy: 05-830

Firma została dodana: 2021-04-15
Źródła:
https://mbasport.pl/oferta/uslugi-dodatkowe/serwisAutor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory