Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.Producent folii LDPE | ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów podczas zabezpieczania lub pakowania produktów jest folia LDPE. Odznacza się ona wytrzymałością mechaniczną oraz niepodatnością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak opady deszczu. Wszystko to sprawia, że znajduje zastosowanie w wielu branżach. Przydatne informacje na jej temat udostępniono na witrynie artfol.pl. Prowadzi ją zaufany producent folii LDPE w konkurencyjnych cenach, który gwarantuje szeroki wybór.

Proponowane tworzywo powstaje podczas procesu polimeryzacji etenu. Cechuje się giętkością, termoplastycznością i przezroczystością, która ułatwia identyfikację pakowanych artykułów. Surowiec ten jest użytkowany ze względu na odporność na działanie soli, zasad, kwasów, wilgoci oraz pary wodnej. Folie sprzedawane w przedsiębiorstwie różnią się od siebie gęstością i nadają się do produkcji rękawów, reklamówek oraz innych artykułów. Na ich powierzchni można nanosić dowolne grafiki lub napisy, dzięki czemu są wykorzystywane w formie niedrogich nośników reklamowych.

Folia polietylenowa czekająca na klientów przydaje się w trakcie zabezpieczania produktów przed czynnikami zewnętrznymi i jest nieoceniona podczas magazynowania lub transportu. Wiele osób wykorzystuje ją do zabezpieczania palet, dlatego znajduje zastosowanie w magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych czy centrach logistycznych. Folie LDPE cechują się wysokim połyskiem. Najpopularniejsze są modele przezroczyste, choć niektórzy klienci barwią je na wybrane przez siebie odcienie.

Atutem folii jest niewysoka cena nawet w przypadku osób, które zamawiają duże ilości. Są one giętkie oraz odporne na rozerwania czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki nim produkty wyróżniają się na tle innych i zyskują na estetyce, co zwiększa prawdopodobieństwo ich sprzedaży. Można je dopasowywać do potrzeb swojego przedsiębiorstwa oraz działań marketingowych. Folie posiadające atesty mogą mieć kontakt z żywnością, ponieważ nie wpływają na ich smak ani zapach. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.artfol.pl/
Numer telefonu: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300

Firma została dodana: 2021-04-26
Źródła:
https://www.artfol.pl/worki-foliowe/folia-ldpe-i-hdpeAutor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
megadrive.com.pl
ul. Różana 3, 98300 Wieluń
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź