Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MyHappyOcean - Opakowania EkologiczneOpakowania na jedzenie jednorazowe


Korzystając z oferty hurtowni My Happy Ocean można zaopatrzyć się w wysokiej jakości pojemniki jednorazowe, które wykorzystywane są do przechowywania, odgrzewania, mrożenia ora serwowania różnego rodzaju żywności. Ilość oferowanych produktów jest bardzo duża. Dzięki temu każdy klient, bez wątpienia, najdzie w sklepie coś trafionego dla siebie. 

Bardzo ważnym faktem jest to, iż wszystkie dostępne w tym miejscu jednorazowe opakowania na jedzenie ulegają stuprocentowemu rozkładowi. Dzięki temu, iż są one biodegradowalne, klienci nie muszą się martwić, iż użytkując produkty jednorazowe, będą przyczyniać się do zanieczyszczania środowiska. 

W hurtowni zaopatrywać się mogą zarówno właściciele firm i dużych punktów gastronomicznych, jak i klienci indywidualni, pragnący wyposażyć się w drobiazgi na wyjazd lub rodzinną imprezę. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W poszukiwaniu jeszcze lepszych okazji cenowych można śledzić dostępne promocje oraz zaglądać do zakładki z nowościami, w której produkty bardzo często mają niezwykle atrakcyjne ceny. 

Z myślą o najmłodszych konsumentach stworzono serię produktów przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Charakteryzują się one wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Są kolorowe, wesołe i odpowiednio dopasowane pod względem rozmiarów i pojemności. W asortymencie znaleźć można, między innymi, pojemniczki na lody i desery, łyżeczki i widelczyki, papierowe słomki do napojów, czy też kubeczki i talerzyki. 

W celu składania zamówień, można kontaktować się z pracownikami sklepu telefonicznie, mailowo lub osobiście. Każdy klient jet traktowany indywidualnie i poświęcana jest mu odpowiednia ilość czasu i uwagi. W przypadku różnego rodzaju wątpliwości lub pytań specjaliści bardzo chętnie doradzają i pomagają podejmować najbardziej trafne decyzje. 

Wszystkie opakowania, które zostaną już użyte, mogą zostać wyrzucone do pojemników z odpadami biodegradowalnymi, lub odłożone na kompost, ponieważ rozkładają się w całości. Wyroby z otrębów pszennych ulegają rozkładowi w przeciągu trzydziestu dni. Z kolei na przetworzenie papieru celulozowego potrzeba średnio osiemdziesięciu dni. W przypadku pergaminu i słomy trzeba poczekać około dziewięćdziesięciu dni.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://myhappyocean.pl/
Numer telefonu: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970

Firma została dodana: 2021-04-12
Źródła:
https://myhappyocean.pl/Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory