Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAKHUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK • Kong wubba


Z pewnością każdy właściciel psa chciałby dla niego jak najlepiej. Poza zapewnieniem mu codziennych długich spacerów oraz wysokojakościowej karmy równie ważne są zabawki. Dają one możliwość rozładowania energii oraz zacieśniania więzi z opiekunem. Obecnie producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych akcesoriów dedykowanych zarówno psom małym, jak i dużym. Dbają oni o bezpieczeństwo użytkowania oraz solidność wykonania. Część zabawek pozwala się też wyciszyć, a mowa tu o Kongach, czyli produktach w kształcie bałwanków, które są dostępne w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Tworzy się je z solidnej mieszanki gumowej odpornej na miażdżenie i rozrywanie. Gryzaki tego typu są puste w środku, a to dlatego, że służą do wypełniania przysmakami. Przydatne informacje na ich temat udostępniono na witrynie hubuform.pl należącej do przedsiębiorstwa o dużej renomie. W jego katalogu znajduje się między innymi Kong Wubba oraz szereg innych produktów bezpiecznych dla czworonogów. Przydają się one w domach oraz na spacerach, ponieważ nadają się do aportowania.

Psie akcesoria dają możliwość żucia, czyli wykonywania czynności, które są dla psa jednocześnie zabawą, jak i uspokajaczem. Z tego powodu sprawdzają się szczególnie wśród pupili niepewnych siebie, lękliwych, wycofanych lub nadpobudliwych, ponieważ odprężają i relaksują. Ich zakupem interesują się także właściciele psów wykazujących lęk separacyjny. Niwelują bowiem tęsknotę podczas samotnego przebywania w domu i zmniejszają ryzyko niszczenia mebli lub innych rzeczy znajdujących się w pomieszczeniach.

Zabawki mają różne stopnie twardości i rozmiary, dlatego dopasowanie ich do wielkości czworonoga będzie bardzo łatwe. Przedsiębiorstwo proponuje gryzaki w konkurencyjnych cenach, przez co nabywcy nie przepłacają. Zainteresowaniem cieszą się między innymi klasyczne piłki pomagające rozładować psią energię, jak i szarpaki z praktycznymi uchwytami, które dają możliwość wspólnego przeciągania się wraz z właścicielem. Produkuje się je z miękkich i jednocześnie wytrzymałych materiałów bezpiecznych dla zwierzaków.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://hubuform.pl/
Numer telefonu: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Firma została dodana: 2021-04-13
Źródła:
https://hubuform.pl/kong-wubba-balastic-friendAutor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory