Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

HANNSA PRECISIONPionowe centrum obróbcze


Rozwój metalurgii w ostatnich latach pozwolił na jeszcze częstsze wykorzystywanie metalu i stali w różnego rodzaju konstrukcjach, w tym również zastosowania ich jako elementu zdobiącego. Do obróbki wspomnianych surowców w wielu przedsiębiorstwach wykorzystuje się laser, jest to jednak technologia nadal bardzo kosztowna i wymagająca znacznych nakładów środków także po zakupie. Największym obciążeniem budżetu jest najczęściej konserwacja lub wymiana poszczególnych elementów lasera.

Mniejsze firmy, aby zachować konkurencyjność rynkową, także muszą dbać o jakość i szeroką ofertę skierowaną do klienta. Niestety, kupno urządzenia emitującego wiązkę tnącą stal w większości przypadków nie mieści się w planie finansowym większości przedsiębiorstw, więc muszą one szukać równie skutecznych, ale tańszych alternatyw.

Pomocną dłoń wyciąga firma ogłaszająca się na stronie internetowej hannsa.pl. To doświadczony realizator, zajmujący się na co dzień dystrybucją doskonałej jakości sprzętu, między innymi wielofunkcyjnych centrów obróbczych. Zakres pracy, który można wykonać z pomocą wspomnianych urządzeń, obejmuje zastępstwo za tokarkę, obrabiarkę metalu, umożliwia przeprowadzenie frezowania, gwintowania czy skrawania. Jak widać, jest to uniwersalne wsparcie, które z pewnością przyda się w wielu zakładach metalurgicznych i nie tylko.

Oferta udostępniona na podanej wcześniej stronie internetowej dystrybutora obejmuje zróżnicowane modele, z których klient może wybrać opcję najlepiej odpowiadającą potrzebom jego przedsiębiorstwa. Do wyboru jest:

  • poziome centrum obróbcze,
  • 5 - osiowe centrum obróbcze,
  • pionowe centrum obróbcze dwupaletowe.

Choć powyższe rozwiązanie również nie należy do najtańszych, to jest to inwestycja mniej kosztowna, niż zakup lasera, a jednocześnie dająca podobny zakres możliwości. Przede wszystkim można uzyskać pełną powtarzalność procesu obróbki metalu przy zachowaniu idealnego odwzorowania pierwszego wyprodukowanego elementu, co jest bardzo istotne przy zamówieniach hurtowych. Nie trzeba wtedy tracić czasu na kosztowne poprawki lub też marnować materiału.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.hannsa.pl/
Numer telefonu: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Firma została dodana: 2021-06-08
Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/pionowe-centra-obrobkowe/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory