Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz GwisdallaZaginarki i giętarki PROD-MASZ • Giętarki dekarskie


Blacha jest materiałem, który nadal znajduje swoje zastosowanie jako sposób na odachowanie budynków mieszkalnych, gospodarczych czy użytku publicznego. Na jej stałą popularność wpływa wiele czynników. Przede wszystkim jest to rozwiązanie relatywnie tanie w porównaniu do pokryć wykonanych z ceramiki czy betonu. Poza tym arkusze blachy są giętkie - można je uformować pod dowolnym kątem, a następnie dopasować do wszelkich skosów czy innych nierówności dachu bez konieczności stosowania kosztownych narzędzi. Do tego typu pracy zazwyczaj wystarczą odpowiedniej wielkości giętarki dekarskie, które stanowią standardowe wyposażenie większości ekip zajmujących się kładzeniem powierzchni dachowych.

Nowoczesne modele tego rodzaju sprzętu są zasilane elektrycznie oraz sterowane z poziomu panelu kontrolującego. Jest to duże ułatwienie w obsłudze w porównaniu do starszych giętarek, które trzeba było wprowadzać w ruch za pomocą siły rąk. Produkowane obecnie urządzenia pracują także ze znacznie większą wydajnością, co pozwala skrócić czas obróbki, a tym samym także czas wykonania całej usługi.

Nie znaczy to, że giętarki ręcznie nie są dzisiaj już w ogóle w użyciu. Nadal wielu dekarzy korzysta z takiego rozwiązania w swojej codziennej pracy. Mimo to, aby zachować lub zwiększyć konkurencyjność rynkową, poleca się zakup nowszego modelu. Jest to inwestycja korzystna zarówno pod kątem poprawy wizerunku firmy, jak i bezpieczeństwa, gdyż podczas obróbki blachy czy innego stopu przez giętarkę poziom bezpośredniego kontaktu jakiejkowiek części ciała operatora z wałkami lub elementami zginającymi jest praktycznie zerowy. Pozwala to zapobiec wielu przykrym wypadkom przy pracy.

Dostawca wspomnianego asortymentu, firma P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla, to ceniony na rynku dystrybutor giętarek oraz innego sprzętu, który znajduje zastosowanie w pracach dekarskich i nie tylko. Jego pracownicy zachęcają do zapoznania się także z ofertą na giętarki do rur, żłobiarki czy zwijarki, które cechuje równie wysoka jakość wykonania i funkcjonalność.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zaginarki.net/
Numer telefonu: +48 607 10 28 55
Miejscowość: Kęsowo
Adres: Kolejowa 8c
Kod pocztowy: 89-506

Firma została dodana: 2021-06-20
Źródła:
https://zaginarki.net/zaginarki-dekarskieAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Cool Pics Sebastian Siębor
ul. Bruki Unisławskie 79, 86260 Unisław
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty
Modern Wood
ul. Urszulewo 35A, 87-510 Skrwilno