Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

megadrive.com.plmegadrive.com.pl - Przekładnie walcowe


Różnorodne modele napędów do linii wytwórczych, a także wymagających rozwiązań przemysłowych tworzą grupę towarów, którymi handluje firma. Dodatkowo nabywcy mogą korzystać z profesjonalnych usług serwisowych, również po upływie okresu zabezpieczenia gwarancyjnego. Podmiot dysponuje własnym parkiem maszynowym, w którym naprawia i regeneruje poszczególne części. Firma ma dostęp do oryginalnych elementów pochodzących od konkretnego producenta. Dzięki stronie internetowej megadrive.com.pl można skorzystać z pozostałych opcji zakupowych. Są nimi na przykład: motoreduktory, siłowniki śrubowe do relokacji masywnych elementów czy napędy do różnego typu kotłów centralnego ogrzewania. Wymienione na końcu to głównie silniki dla modeli zasilanych na pellet albo ekogroszek. Do dyspozycji odbiorców są również przekładnie równoległe oraz kątowe MDH/MDB. Takie podzespoły są nieodzowne przy sortowaniu i transporcie materiałów sypkich, a także odpadów komunalnych. Pracownicy zakładu służą profesjonalnym doradztwem zakupowym związanym z aktualną ofertą katalogową. 

 

Z wydzielonej podstrony można ściągnąć niezbędne dokumenty, takie jak specyfikacje techniczne czy instrukcje obsługi. Dotyczą one również urządzeń, którymi są funkcjonalne przekładnie walcowe. Ich zasadnicze przeznaczenie to napędy w przenośnikach taśmowych lub zgrzebłowych. Część nabywców może potrzebować trójfazowych silników elektrycznych asynchronicznych. Chodzi o motory przystosowane do pracy w wymagających warunkach przemysłowych. Przedstawione urządzenia gwarantują stabilne działanie przy temperaturze dochodzącej do 50°C lub kontakcie z cieczą. W opisie każdego z modeli dostępnych na stronie znajdują się normy dla: drgań, chłodzenia, hałasu czy ogólnej klasy wykonania. Niewątpliwym atutem oferty jest osiągalność uzupełniającego osprzętu, czyli: zaworów, hamulców, sprzęgieł jednokierunkowych i zacisków. Motory do zaawansowanych kotłów to przede wszystkim warianty: tradycyjne, z kołnierzem bocznym oraz ramieniem reakcyjnym.   Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://megadrive.com.pl/
Numer telefonu: +48 885 884 854
Miejscowość: Wieluń
Adres: Różana 3
Kod pocztowy: 98-300

Firma została dodana: 2021-06-24
Źródła:
https://megadrive.com.pl/mdr-przekladnie-walcowe,20,pl.htmlAutor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. ODDZIELNA 14, 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź