Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Wojar s.c.Kanalizacja Kraków


Okresowa kontrola stanu przepustowości kanalizacji to obowiązek nie tylko osoby prywatnej, na której posesji dana instalacja jest położona, ale także właścicieli gruntów przemysłowych oraz instytucji publicznych. Niestety, wiele  osób o tym zapomina, co skutkuje nagromadzeniem się w rurach odpływowych różnego rodzaju śmieci, a tym samym zmniejszenie światła przepływu, co powoduje cofnięcie zawartości i wylanie jej na działkę lub drogę. 

Zorientowanie się, że kanalizacja jest zapchana, nie jest trudne. Przede wszystkim jest to bardzo nieprzyjemny zapach wydostający się ze studzienki kanalizacyjnej, szybko rozchodzący się w powietrzu oraz długo wyczuwalny. Może wydobywać się także z takich miejsc, jak toaleta, odpływ prysznica czy odpływ kuchenny. Niemiła woń to poważny sygnał ostrzegawczy, że dzieje się coś niedobrego i należy szybko podjąć odpowiednie kroki zaradcze. 

Drugą niepokojącą sytuacją jest zaobserwowanie stale występujących podczas intensywniejszych deszczów lokalnych zalań dróg, wynikających z tego, że studzienki odpływowe nie są w stanie odprowadzić zalegającą ilość wody. Powodem może być zatkanie kratki, która gromadzi na swojej powierzchni różnego rodzaju zanieczyszczenia i w celu poprawy przepustowości wystarczy jedynie zebrać takie śmieci. Nierzadko jednak problem jest poważniejszy, a zator występuje w miejscu, gdzie interwencja laika nie jest możliwa do przeprowadzenia i konieczna jest pomoc specjalisty.

Obserwując powyższe problemy, należy przede wszystkim zweryfikować, jak drożna jest kanalizacja. W Krakowie tego typu usługę wykonują pracownicy firmy ogłaszającej się na stronie internetowej wojar.net. Przeprowadzają oni monitoring wizyjny, lokalizując tym samym miejsce zatoru, co znacznie skraca czas jego usunięcia i tym samym zapewnienia pełnej drożności rurom kanalizacyjnym.

Pracownicy realizatora w swojej pracy korzystają z metod, które są bezpieczne dla całej konstrukcji odpływowej, nie powodując jej uszkodzeń czy innych problemów. Jednocześnie są one bardzo skuteczne i pozwalają uzyskać zadowalający efekt w krótkim czasie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.wojar.net/
Numer telefonu: 509 620 577
Miejscowość: Kraków
Adres: os. Na Stoku 15
Kod pocztowy: 31-708

Firma została dodana: 2021-07-24
Źródła:
http://www.wojar.net/Autor wpisu: Maciej Kaźmierczak


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim