Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Dawid Pikuła CartransPomoc drogowa katowice


Nawet najbardziej nowoczesne i dobrze wyposażone pojazdy ulegają awariom, których samodzielne usuwanie bywa niemożliwe. Pozbywanie się usterek na własną rękę przynosi więcej szkód niż pożytku wśród osób niemających doświadczenia i niedysponujących profesjonalnymi narzędziami. W takich momentach warto wezwać firmę prowadzącą stronę slask-laweta.pl. Jest to pomoc drogowa dla mieszkańców Katowic ceniących sobie kompleksowe wsparcie i krótki czas oczekiwania na przybycie pracowników.

Na usługi firmy składa się wynajęcie lawety. To specjalistyczny pojazd, dzięki któremu można przetransportować najbardziej uszkodzone pojazdy do warsztatu lub w inne miejsce. Rozwiązanie to chroni przed koniecznością holowania za pomocą haka i liny, które nie należy do najbezpieczniejszych rozwiązań zwłaszcza w przypadku aut z uszkodzonym układem hamulcowym. Przedsiębiorstwo świadczy usługi całodobowo przez 7 dni w tygodniu, a jej pracownicy zapewniają pomoc zarówno w centrach miast, jak i na obrzeżach, przykładowo na autostradach czy drogach ekspresowych.

Osoby oczekujące na przedstawicieli firmy powinny zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tym celu należy, o ile jest to możliwe, umieścić samochód na poboczu, a następnie ustawić trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości. Jest to istotne zwłaszcza przy niesprzyjającej pogodzie lub w godzinach wieczornych czy nocnych. Oczywiście zakres usług pomocy drogowej nie kończy się jedynie na przewożeniu uszkodzonych samochodów, ponieważ jej pracownicy transportują także auta nabywane w innych państwach, które nie mogą jeszcze samodzielnie jeździć.

Usługi firmy wiążą się również z wyciąganiem pojazdów, które utknęły w rowie oraz pomocą z odpalaniem aut w porze zimowej. Na skontaktowanie się ze specjalistami warto zdecydować się zawsze wtedy, gdy z samochodem dzieje się coś niepokojącego. Poruszanie się niesprawnym autem stwarza bowiem zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Dobra wiadomość jest taka, że część usterek jest usuwana na miejscu w krótkim czasie, dzięki czemu kierowcy mogą kontynuować dalszą podróż.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://slask-laweta.pl/
Numer telefonu: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303

Firma została dodana: 2021-08-21
Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-katowice/Autor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała