Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Meble-BocianAutomatyczny dozownik do mydła Umbra Otto


Zapewnienie środków higieny, takich jak chociażby mydło, leży w gestii każdego pracodawcy. Choć jest to obowiązek regulowany prawnie, w wielu firmach dochodzi do rozmaitych zaniedbań pod tym kątem. Budżet przeznaczony na wyposażenie sanitarne jest zazwyczaj niewielki, a zakupione zapasy są bardzo szybko wykorzystywane. Zdarza się to szczególnie w przedsiębiorstwach zatrudniających wielu pracowników oraz przyjmujących każdego dnia petentów z zewnątrz, którzy także korzystają z dostępnych tam sanitariatów. 

Aby zapobiec zbyt dużemu zużyciu środków czystości, warto zainwestować w automatyczne dozowniki. Są to urządzenia, które każdorazowo wydzielą odpowiednią ilość mydła, pozwalając bezproblemowo umyć ręce po wizycie w toalecie czy kiedy tylko zajdzie ku temu konieczność. Wybierając tego rodzaju rozwiązanie, pracodawca zapewnia sobie spokój na długi czas, gdyż taki dozownik, o ile jest kupiony u producenta, który gwarantuje jego wysoką jakość oraz trwałość, może z powodzeniem przetrwać przez wiele sezonów. 

Ofertę atrakcyjnych cenowo i wizualnie dozowników przedstawia swoim klientom firma prowadząca sklep internetowy na stronie furnigo.pl. To dystrybutor, którego asortyment można zaproponować nie tylko przedstawicielom biznesowym, ale także osobom prywatnym. Produktem, który z pewnością zyska uznanie w oczach przyszłego nabywcy, jest automatyczny dozownik do mydła marki Umbra, model Otto. To wersja, która doskonale sprawdzi się w każdej łazience, bez względu na styl, w którym została zaprojektowana czy rozmiar. Jest także polecana do pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na montaż mydelniczek na ścianie.

Wybór wspomnianego urządzenia to mnóstwo korzyści dla przyszłych użytkowników. Dozownik zapewnia dostęp do środków myjących bez kontaktu z obudową, co zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Dodatkowo wydziela odpowiednią ilość mydła, nie ma więc obawy, że będzie ono nadużywane. Pojemnik można bezproblemowo uzupełniać. Poziom napełnienia łatwo jest kontrolować dzięki miarce, która wskazuje aktualny poziom zawartości. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://furnigo.pl/
Numer telefonu: 343000052
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202

Firma została dodana: 2021-09-28
Źródła:
https://furnigo.pl/pl/p/Dozownik-do-mydla-z-czujnikiem-Otto-czarny-chrom-Umbra/3106Autor wpisu: Paweł Walczak


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała