Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

HS MEDICAL POLANDDefibrylator AED w świetnej cenie posiada wiele przydatnych funkcji


Sprzęt medyczny dostępny w tym sklepie ma doskonałą jakość i odpowiada wszystkim obowiązującym na rynku standardom. Klienci mogą zaopatrzyć się w profesjonalne defibrylatory AED, których cena jest bardzo dobra (do wyboru jest kilka modeli). Warto zaznaczyć iż tego rodzaju sprzęt jest stosunkowo prosty w obsłudze (na wyświetlaczu pojawiają się wyraźne komunikaty). Dzięki temu każdy może pomóc w ratowaniu ludzkiego życia.

Defibrylatory mają najczęściej tylko dwa przyciski. Można używać ich nawet bez wyciągania ze specjalnej torby. Równie istotne jest to, iż są one bezprzewodowe i nie wymagają podłączenia do żadnego gniazdka. 

Aby mieć jeszcze większą pewność, że obsługa sprzętu nie zaskoczy nikogo w żaden sposób, dobrze jest rozważyć skorzystanie ze szkolenia, które oferowane jest również przez tę firmę. W jego trakcie kursanci dowiedzą się, jak zbudowany jest defibrylator, nauczą się jego szybkiej i poprawnej obsługi i będą czuć się pewniej w sytuacji, w której przyszłoby im takowego użyć. Pełen opis takiego szkolenia dostępny jest pod adresem hsmedical.pl.

Do dyspozycji kupujących są trzy różne rodzaje defibrylatorów (klasyczne, w pełni automatyczne i z funkcją doradcy RKO). Są to urządzenia bardzo do siebie podobne, różniące się jedynie niewielkimi szczegółami (na przykład ilością przycisków, czy też wyświetlaczem).

Każdy zakupiony sprzęt otrzymuje od producenta gwarancję, potwierdzoną odpowiednią dokumentacją. Można korzystać także z serwisu defibrylatorów. Do dyspozycji są w tym wypadku przeglądy, prowadzenie paszportów technicznych, dostarczanie części zamiennych, a także zapewnienie klientom defibrylatorów zastępczych w sytuacji, w której konieczne okaże się oddanie sprzętu do naprawy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://hsmedical.pl/
Numer telefonu: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Firma została dodana: 2021-11-05
Źródła:
https://hsmedical.pl/produktyAutor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała