Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

HS MEDICAL POLANDAtrakcyjna cena za AED - defibrylator ratowniczy


Bezpieczne, solidnie wykonane i praktyczne defibrylatory serca AED to podstawowy sprzęt ratowniczy. Producent HS Medical Polska oferuje modele nowoczesne, w wersji przenośnej. Można do nich domówić wiele akcesoriów, wpływających na późniejszą, niezakłóconą pracę maszyn medycznych. Co ważne, cena AED i wszystkich elementów nie jest wygórowana. 

W chwili, gdy przestaje bić ludzkie serce, defibrylacja jest często wykorzystywanym sposobem na przywrócenie funkcji życiowych. Mobilne defibrylatory okazują się bardzo użyteczne, ponieważ w wersji PAD, czyli Publicznego Dostępu do Defibrylacji, są dostępne w wielu miejscach i można z nich od razu skorzystać. O tym, że działają sprawnie, świadczy wieloletnia gwarancja użytkowania. 

Główne cechy wskazanego sprzętu to: 

  • lekkość, 
  • łatwość obsługi, 
  • doskonałe działanie, 
  • konkurencyjna cena. 

Nowoczesne defibrylatory dokładnie opisane są na stronie internetowej producenta. Można zobaczyć ich parametry użytkowe oraz zapoznać się z przykładami zastosowania. Ponadto dostępna jest oferta szkoleń, co pozwala od razu zapisać się na kurs. Producent dba o to, by w momencie zakupu nabywca wiedział o przenośnym defibrylatorze jak najwięcej. Defibrylatory z serii Samaritan idealnie wpisują się w aktualne trendy związane z poszerzaniem wiedzy w temacie ratowania życia. Poszczególne wersje są cały czas udoskonalane i nie ma problemu z doborem odpowiedniego sprzętu. 

Charakterystyka defibrylatorów wraz z zaletami użytkowania przekonują do zakupu. Jeżeli zaś klient wcześniej przeglądał modele konkurencji i zastanawia się, co wybrać, przekonująca będzie dla niego również cena. Plusem jest także to, że opcjonalnie można dokupić sporo praktycznych dodatków, usprawniających działanie urządzenia głównego. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://hsmedical.pl/
Numer telefonu: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Firma została dodana: 2021-11-09
Źródła:
https://hsmedical.pl/produktyAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała