Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

P.H. BAU-TECCzym jest kalafonia do lutowania?


Kalafonia to materiał żywiczny, który znajduje zastosowanie wśród majsterkowiczów oraz różnego rodzaju firm. Daje możliwość tworzenia past rozpuszczalnych w alkoholu etylowym, olejkach terpentynowych, benzynie i acetonie. Produkt ten jest nierozcieńczalny za pomocą wody i sprawdza się podczas spawania. Przydaje się więc w trakcie łączenia ze sobą metali pod wpływem wysokich temperatur. Niekiedy jest wykorzystywany w jubilerstwie oraz w branży muzycznej, ponieważ służy do zabezpieczania instrumentów strunowych, takich jak gitary czy skrzypce.

 

Opisywana żywica to pozostałość po terpentynie poddanej procesie destylacji. Pochodzi ona z drzew iglastych i odznacza się półprzezroczystą postacią. Występuje w kolorze czerwonym, żółtym lub brązowym. Przedsiębiorstwem proponującym tego typu produkty jest Bau-Tec. Sklep ten sprzedaje artykuły pochodzące od najlepszych producentów, które są rekomendowane przez wielu użytkowników. Kalafonia do lutowania, jaką zamawiają, bez problemu poddaje się obróbce i topi się w temperaturze wynoszącej 130 stopni Celsjusza. Produkty te różnią się od siebie liczbą zmydlenia, kwasowością oraz odcieniem. Wszystkie z nich odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem.

 

Stanowią one podstawę emulsji wykorzystywanych w branży budowlanej, choć niekiedy spotyka się je w lakierach olejnych i klejach. Przydają się podczas mocowania różnych elementów oraz konserwowania powierzchni. Kalafonia dostępna w przedsiębiorstwie jest sprzedawana w opakowaniu, którego pojemność wynosi 20 g. Ma ona niezbędne atesty potwierdzające jej jakość i jest do nabycia w atrakcyjnych cenach. Wyrób ten wpływa na przyczepność strun oraz właściwości farb stosowanych w branży poligraficznej.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://bau-tec.pl/
Numer telefonu: 782 22 88 32
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wilsona 30
Kod pocztowy: 42-200

Firma została dodana: 2021-10-30
Źródła:
https://bau-tec.pl/pl/p/Kalafonia-aktywna-do-lutowania-20g-/1274Autor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała