Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Academy of New York Sp. z o.o.Szkoła angielskiego online - którą wybrać?


Nauka angielskiego jest w dzisiejszych czasach niezbędna w przypadku każdego, kto nie zna tego języka na poziomie komunikatywnym. Jest on bardzo potrzebny - na studiach, w pracy, a nawet w codziennym życiu, gdyż świat jest coraz bardziej zglobalizowany. Jeśli zatem już nie zna się na poziomie pozwalającym na swobodne komunikowanie, zdecydowanie warto, a nawet trzeba zacząć naukę, najlepiej taką, która będzie kładła nacisk właśnie na mówienie, a nie na wkuwanie formułek, jak ma to miejsce w szkole. Uczniowie z tego powodu mogą dobrze znać gramatykę, ale nie potrafią porozumiewać się w tym języku; powszechny jest też problem blokady przed mówieniem. Wszystkie te kłopoty mogą zniknąć, gdy zacznie się dobry kurs, a taki zaoferować może Academy of New York.

Jest to ceniona prywatna szkoła angielskiego, działająca także online, dzięki czemu z jej usług może skorzystać każdy chętny, bez względu na miejsce zamieszkania i stopień mobilności. Lekcje zdalne są przy tym tak samo efektywne jak stacjonarne, a dla wielu osób są nie tylko wygodniejsze, ale też bardziej komfortowe pod względem psychicznym. W domowych pieleszach, w zaciszu własnego pokoju, łatwiej jest przełamać się i zacząć mówić w obcym języku niż w sali wypełnionej innymi osobami. Jest to więc świetna opcja także dla osób odczuwających istnienie bariery, jak i zwyczajnie nieśmiałych.

Decydując się na tę ofertę, można też liczyć na wiele innych korzyści. Z pewnością najważniejszą z nich jest fakt, że zajęcia prowadzone są nie przez zwyczajnych lektorów jakich wiele, ale przez native speakerów, czyli osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym. Są to Amerykanie, pochodzący z różnych części Stanów Zjednoczonych, uczący nie tylko języka, ale też, przy okazji zajęć, kultury czy historii swojego kraju. Dzięki temu lekcje są niezwykle interesujące, trenując język i poszerzając swoje umiejętności, można jednocześnie uczyć się ciekawych rzeczy, które zainteresują zwłaszcza miłośników wszystkiego, co związane ze Stanami.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://academyofnewyork.com
Numer telefonu: +48 22 222 15 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Złota 59
Kod pocztowy: 00-120

Firma została dodana: 2021-12-12
Źródła:
https://academyofnewyork.com/Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory