Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Solispharm Sp. z o. o.Apteka Namysłowska - doskonale wyposażona apteka całodobowa w Warszawie


Zapotrzebowanie na wyroby farmaceutyczne jest ogromne, a w niektórych okresach, na przykład jesieni i zimy, jeszcze większe. Warto zatem wyposażyć swoją domową apteczkę we wszystko, co może być potrzebne, a także dowiedzieć się, gdzie można zdobyć farmaceutyki w razie nagłej potrzeby. W stolicy takim miejscem jest apteka całodobowa, działająca także w dni świąteczne, prezentująca się na stronie aptekanamyslowska.pl. Ma ona zaskakująco szeroką ofertę, nie tylko produktów, ale też usług.

Wsparcie o każdej porze

Podmiot ten działa jako jedyna apteka całodobowa w swoim otoczeniu, na Pradze Północ i już choćby z tego względu jest często odwiedzana, nie tylko wtedy, gdy inne punkty są już zamknięte. Powodem jest też bogaty asortyment wyrobów farmaceutycznych oraz możliwość skorzystania z porady farmaceuty. Dyżurujący specjaliści są w stanie udzielić fachowej konsultacji nawet w środku nocy. Co istotne, z usług takich korzystają wcale nie tylko osoby, które znalazły się w nagłej potrzebie. Nocne czy wczesnoporanne zakupy są też w niektórych przypadkach wygodne, przykładowo gdy w tym czasie wraca się z pracy czy do niej udaje albo po prostu chce się uniknąć kolejek.

Co istotne, apteka nie tylko oferuje gotowe produkty, ale też wykonuje leki recepturowe, także niezależnie od pory. Śmiało można więc zjawić się w niej na przykład w środku nocy i poprosić o wykonanie leku zleconego przez lekarza, a farmaceuci niezwłocznie przystąpią do pracy. Taka otwartość na potrzeby klientów jest bardzo ceniona jako wyraz troski o ich wygodę, ale przede wszystkim zdrowie.

Klienci doceniają też wysoką jakość oferowanych im produktów, które dodatkowo dostępne są w niewygórowanych cenach. Wszystko to powoduje, że apteka w Warszawie ma szerokie grono stałych klientów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://aptekanamyslowska.pl/
Numer telefonu: 22 618 52 14
Miejscowość: Warszawa
Adres: Namysłowska 21
Kod pocztowy: 03-456

Firma została dodana: 2021-12-13
Źródła:
http://aptekanamyslowska.pl/Autor wpisu: Jagoda Mróz


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory