Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

PPH CERKAMED Wojciech PawłowskiPrzyłbica dentystyczna - ochrona dla stomatologa


Poszukując akcesoriów ochronnych do gabinetu stomatologicznego, warto zainteresować się ofertą polskiego producenta - firmy Cerkamed. Działa ona na rynku od 2000 roku i oferuje bogaty wybór wyrobów, takich jak:

  • narzędzia do przeprowadzania zabiegów endodontycznych,
  • sprzęty do leczenia zachowawczego - wytrawiacze, produkty do tamowania krwawienia,
  • akcesoria ochronne dla stomatologów - takie jak przyłbica dentystyczna, okulary i maski, 
  • wyposażenie gabinetu - między innymi stojaki na narzędzia oraz preparaty do dezynfekcji rąk, akcesoriów i powierzchni,
  • produkty do higieny jamy ustnej,
  • apteczki stomatologiczne będące niezbędnym elementem w każdym gabinecie,
  • zestawy szkoleniowe dla początkujących dentystów.

Bogaty asortyment produktów sprawia, że każdy specjalista ma szansę zaopatrzyć swój gabinet we wszystkie niezbędne akcesoria. Są to sprzęty pochodzące od cenionego producenta, który ma doświadczenie i wybiera do tworzenia swoich wyrobów wyłącznie sprawdzone materiały. Dzięki temu może zapewnić wysoką jakość, która wiąże się nie tylko z użytecznością, lecz przede wszystkim z bezpieczeństwem pacjenta. To szczególnie ważne, gdy podejmuje się interwencji w jamie ustnej. 

Szybka dostawa pod wskazany adres, hurtowe ceny i możliwość złożenia zamówienia na wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu - to sprawia, że sklep internetowy cieszy się dużą popularnością i korzysta z niego wielu specjalistów. 

Wyposażenie gabinetów stomatologicznych w taki sposób, aby zapewniały bezpieczną pracę i sprawne realizowanie zawodowych obowiązków to priorytet. Z tego powodu wybór sprawdzonego dostawcy jest tak kluczowy. Omawiany producent - z uwagi na wieloletnie doświadczenie na rynku artykułów dentystycznych - oferuje wysokiej jakości wyroby, które trafiają do coraz większej liczby odbiorców i są polecane wśród profesjonalistów. 

Chcąc dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na stronę internetową producenta. Tam znaleźć można wszystkie informacje dotyczące oferowanych produktów i nie tylko. Ciekawą propozycją są szkolenia organizowane cyklicznie - dotyczą one tematyki stomatologicznej i stanowią świetną okazję do podniesienia swoich kwalifikacji oraz poszerzenia zasobu wiedzy. Dotyczą one aktualnych nowości oraz problematycznych zagadnień, z jakimi każdy dentysta może spotkać się w swojej codziennej praktyce. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://cerkamed.pl/
Numer telefonu: 158423585
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: Kwiatkowskiego 1
Kod pocztowy: 37-450

Firma została dodana: 2022-01-26
Źródła:
https://cerkamed.pl/kategoria/przylbice-i-okulary-ochronne/przylbice-ochronne/Autor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

MUKK Architektura Wnętrz
ul. Czajkowskiego 13, 38400 Krosno
Eldrew Km-maszyny
ul. Modrzewiowa 5, 37450 Stalowa Wola
ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
ul. Medynia Łańcucka 207, 37126 Medynia Głogowska