Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Novento Sp. z o.o. Sp. j.Wypożyczanie i sprzedaż koncentratorów tlenu


Jeszcze do niedawna leczenie chorób układu oddechowego było możliwe jedynie w odpowiednio przystosowanych i dysponujących specjalistycznym sprzętem placówkach medycznych. Dziś, dzięki miniaturyzacji urządzeń do podawania tlenu czy innej aparatury umożliwiającej ratowanie zdrowia lub życia chory może kontynuować terapię we własnym domu. Warunkiem jest znalezienie dostawcy, który może zaproponować wynajem lub sprzedaż koncentratorów tlenu, respiratorów czy maszyn pomocniczych gwarantując jednocześnie, że są to produkty posiadające odpowiedni certyfikat jakości. 

Obecnie na rynku najczęstszym wyborem chorego i jego opiekunów jest skorzystanie z oferty sklepów rehabilitacyjnych, jednak nie zawsze tego rodzaju punkty funkcjonują w pobliżu placówek medycznych, w których leczy się pacjent, a dojazd po odbiór urządzeń bywa problematyczny z uwagi na spore odległości (szczególnie widoczne jest to w małych miejscowościach). Alternatywą jest zakup lub wynajem sprzętu online. Taką opcję udostępnia firma ogłaszająca się na stronie internetowej novento.pl. Dysponuje ona zróżnicowanym zapleczem różnego rodzaju modeli urządzeń dostarczających tlen, w tym również w wersji mobilnej. 

Wspomniany realizator w ramach rozszerzenia oferty proponuje także kompleksowe świadczenia w zakresie długoterminowej opieki domowej dla pacjentów z problemami oddechowymi, wymagającymi wentylacji inwazyjnej oraz nieinwazyjnej. W jego gestii jest dostarczenie odpowiedniego sprzętu i materiałów medycznych, wykonanie usługi (w częstotliwości zalecanej przez lekarza prowadzącego) oraz cykliczna diagnostyka stanu zdrowia chorego. W ramach prowadzonych działań zespół specjalistów nie zapomina także o najbliższych pacjenta, na bieżąco kontaktując się z nimi w zakresie najskuteczniejszych sposobów opieki nad cierpiącym oraz zapewnienia wsparcia w systemie 24/7. Proponowana długoterminowa opieka domowa może być prowadzona równolegle z innymi terapiami, jeśli u chorego zdiagnozowane zostały schorzenia współistniejące.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://novento.pl
Numer telefonu: 531 419 147
Miejscowość: Poznań
Adres: Bastionowa 33
Kod pocztowy: 61-663

Firma została dodana: 2022-01-08
Źródła:
https://novento.pl/sprzedaz-koncentratorow-tlenu/Autor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki