Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.Ogrzewacze wody - zastosowanie i zalety


Sposobów podgrzewania wody wykorzystywanej w gospodarstwach domowych jest kilka, a jedną z nich jest używanie podgrzewaczy. To funkcjonalne urządzenia sprawdzające się również w domkach letniskowych. Małym rodzinom polecane są szczególnie modele przepływowe. Natomiast osoby potrzebujące wydajniejszych urządzeń wybierają chętnie ogrzewacze pojemnościowe. Przygotowują one wodę w nieco dłuższym czasie, jednak proces ten nie wiąże się z dużymi kosztami. Sprzęty przepływowe sprawdzają się też w mieszkaniach i odznaczają się nieskomplikowaną obsługą. Szybkość podgrzewania zależy w tym przypadku od ich umiejscowienia. Dzielą się one na urządzenia jednopunktowe i wielopunktowe. Pierwsze z nich współpracują z jednym kranem i najczęściej mieszczą maksymalnie 15 litrów wody. Natomiast drugie są montowane centralnie i cechują się większą pojemnością oraz mocą.  

Za najnowocześniejsze uznaje się modele elektryczne, ponieważ są bezobsługowe. Wykorzystują taką ilość energii, jakiej rzeczywiście potrzebują, dlatego nabywcy mogą sporo zaoszczędzić. Część klientów decyduje się także na wspomniane już urządzenia przepływowe, które ogrzewają wodę na bieżąco, dzięki czemu zapewniają pożądaną temperaturę w krótkim czasie. Stworzono je z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Przekładają się one na mniejsze zużycie energii oraz małe ryzyko marnowania wody. Modele te są montowane w punkcie poboru, a ich użytkowanie nie wiąże się z emisją dwutlenku węgla ani innych szkodliwych związków.

Urządzenia przepływowe jako jedyne na rynku ogrzewają wodę tylko w tym czasie, w jakim potrzebuje jej użytkownik. Można je montować tuż obok kranu lub pod zlewem. Ze względu na swoje gabaryty znajdują one zastosowanie w najmniejszych łazienkach. Są rekomendowane przez wzgląd na niewielkie koszty zakupu i późniejszej eksploatacji.

Osoby, którym zależy na dużych zbiornikach, wybierają chętnie modele pojemnościowe. Są one dostępne w katalogu firmy Galmet. Ogrzewacze wody, jakie proponuje, odnajdują się w różnych obiektach. Część z nich wyposażono w termostaty chroniące przed wystygnięciem. Mogą współpracować z innymi źródłami ciepła, takimi jak kolektory słoneczne czy kotły centralnego ogrzewania. Zaletą proponowanych urządzeń jest także dodatkowa warstwa izolacyjna. Dzięki niej woda zachowuje wysoką temperaturę przez długi czas.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://galmet.com.pl/
Numer telefonu: +48 77 403 45 00
Miejscowość: Głubczyce
Adres: Raciborska 36
Kod pocztowy: 48-100

Firma została dodana: 2022-01-26
Źródła:
https://galmet.com.pl/pl/kategorie/ogrzewacze-wody
https://pl.wikipedia.org/wiki/Podgrzewacz_ciep%C5%82ej_wody_u%C5%BCytkowej


Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

AZTECH
ul. Powstańców 70, 47220 Kędzierzyn Koźle
Euroschola.eu
ul. 1 Maja 9, 46043 Biestrzynnik
Apteka Urtica
ul. Królowej Jadwigi 12, 47232 Kędzierzyn-Koźle