Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

NFK J. KOPA Sp. JCzołowy wózek widłowy - krótka charakterystyka


Dziś trudno wyobrazić sobie zakłady przemysłowe i hale magazynowe bez wózków widłowych. To funkcjonalne sprzęty ułatwiające transport ciężkich palet oraz umieszczanie ładunków na regałach. Różnią się one od siebie technologią, wagą, sposobem sterowania i gabarytami. Tym wartym uwagi jest czołowy wózek widłowy proponowany w firmie NFK. Przedsiębiorstwo od lat sprzedaje wydajne urządzenia dla wymagających użytkowników. Sprawdzają się one także w sklepach wielkopowierzchniowych oraz centrach logistycznych. Posiadają wytrzymałe maszty umożliwiające przenoszenie rozmaitych ładunków, metalowe widły, opony oraz kabinę operatora. Modele czołowe mają własny napęd, przekładający się na wygodę użytkowników.

 

W tym przypadku widły umieszczono na maszcie. Wsuwają się one pod palety lub inne ładunki, a następnie unoszą je na określoną wysokość. Ważnymi elementami są także cylindry hydrauliczne oraz łańcuchy. Wózki widłowe tej firmy odznaczają się wydajnością i niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi, dzięki czemu nabywcy nie są narażeni na spore wydatki. Nie muszą bowiem kupować paliwa, które wykorzystują użytkownicy modeli spalinowych. Elektryczne wózki czołowe mają akumulatory pracujące przez długie godziny bez ładowania.

 

Modele te występują w małych rozmiarach, dlatego sprawdzają się w niewielkich obiektach z ciasnymi korytarzami. Odznaczają się sterownością, wygodą użytkowania i stabilnością. Nabywcy chwalą sobie rzadkość serwisowania i wymiany zużytych części. Ponadto cicha praca wózków elektrycznych przekłada się na większy komfort pracy oraz możliwość stosowania ich w obiektach zamkniętych. Z łatwością pokonują one niewielkie dystanse i radzą sobie z ładunkami o różnych kształtach, ważącymi nawet 2,5 tony.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.nfk.com.pl
Numer telefonu: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070

Firma została dodana: 2022-02-06
Źródła:
https://www.nfk.com.pl/wozki-widlowe/czolowe/elektryczneAutor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. ODDZIELNA 14, 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
megadrive.com.pl
ul. Różana 3, 98300 Wieluń