Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

EuroPharma Alliance Sp. z o.o.Produkcja kontraktowa suplementów diety - komu zlecić?


Produkcja to wieloetapowy proces, który musi spełniać określone wytyczne. Szczególnie rygorystycznie podchodzi się do wytwarzania wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych. Do tej grupy należą także suplementy diety. Producenci tego rodzaju asortymentu doskonale zdają sobie sprawę, że muszą zadbać nie tylko o właściwe skomponowanie składników tego rodzaju produktów, ale także o ich bezpieczne opakowanie. Dlatego tak samo jak praca w laboratorium, liczy się także wyposażenie linii produkcyjnej.

Koszt maszyn i technologii wytwórczych w procesie tworzenia suplementów diety może okazać się bardzo wysoki, co więcej, wymaga stałego aktualizowania i dokupywania nowych elementów. Nie jest to problem dla dużych, wielkopowierzchniowych zakładów produkcyjnych, jednak dla mniejszych może stanowić poważne obciążenie budżetu. Rozwiązaniem pozwalającym sporo zaoszczędzić, a jednocześnie zapobiec stratom wynikającym z niespełniania potrzeb rynkowych jest produkcja kontraktowa, zlecona firmie zewnętrznej.

Outsourcing w powyższym zakresie to domena EuroPharma Alliance Sp. z o.o. Za realizację świadczeń odpowiada grupa fachowców, która dba o każdy detal produkcji, począwszy od zebrania i upewnienia się co do jakości komponentów, poprzez ich mieszanie i poddawanie różnym procesom chemiczno - fizycznym, aż po szczelne opakowanie i dystrybucję do odbiorców. 

Zakres całej produkcji jest więc kompleksowy. Pracownicy odpowiedzialni za poszczególne realizacje na bieżąco monitorują jakość produktu na wszystkich etapach jego przetwarzania, wspomagani przez monitoring wizyjny oraz technologie pozwalające kontrolować takie wartości jak waga, konsystencja czy wielkość. 

Możliwość skorzystania z usług outsourcingowych to dla przedsiębiorcy sporo korzyści. Może skupić się na tworzeniu nowych receptur, nie martwiąc się o ich wykonanie na skalę przemysłową. Nie musi też ponosić poważnych obciążeń finansowych i organizacyjnych, zagospodarowując we własnym zakresie odpowiednie do potrzeb zaplecze produkcyjne. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.pharmaalliance.eu/
Numer telefonu: +48 717 129 290
Miejscowość: Rzeplin
Adres: Al. LED 1
Kod pocztowy: 55-020

Firma została dodana: 2022-02-04
Źródła:
https://www.pharmaalliance.eu/produkcja-kontraktowa-suplementow-dietyAutor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew