Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Agromika Michał KicińskiHerbicydy - najskuteczniejszy sposób na powstrzymanie inwazji chwastów


Nawet osoby, które nie mają nic wspólnego z uprawą roślin, czy to jadalnych, czy ozdobnych, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jedną z kluczowych prac, jakie trzeba wykonywać, jest odchwaszczanie. Chwasty, czyli rośliny niepożądane w uprawach, pospolite, wyrządzają liczne szkody, pobierając substancje odżywcze i wodę z gleby, wobec czego rośliny uprawne mają ich mniej. Poza tym zwykle rosną intensywniej, zmniejszając dopływ światła i tłumiąc wzrost upraw. Nie można do tego dopuścić, ale jak się bronić? Ręczne usuwanie chwastów wchodzi w grę tylko w przypadku małych upraw. Z pomocą przychodzą nowoczesne zdobycze inżynierii genetycznej, jakie można znaleźć na stronie opryski.com.

Są to herbicydy - taką nazwę nosi grupa środków chemicznych przeznaczonych do zwalczania chwastów. Mają one formę oprysków, które nie szkodzą roślinom uprawnym, powodują zaś zahamowanie wzrostu i obumieranie roślin niepożądanych. Takie zwalczanie chwastów można wygodnie przeprowadzać na olbrzymim obszarze, co nie byłoby możliwe w przypadku klasycznych metod.

Sklep oferuje wiele takich środków, różniących się między sobą składem, a także formą. Są to wszystko produkty renomowanych marek, opracowywane zwykle w toku wieloletnich badań, z udoskonalanymi na różne sposoby formułami, dzięki czemu między innymi zwalczają wiele gatunków chwastów jednocześnie, działają bardzo szybko i przez długi czas, między innymi poprzez pozostawanie składników aktywnych w liściach, przez co aplikacji nie trzeba ponawiać. Niektóre z nich stosuje się dolistnie, a inne doglebowo. Znaleźć można preparaty uniwersalne, jak i przeznaczone do upraw konkretnych gatunków roślin, na przykład kukurydzy. Tak szeroka, zróżnicowana oferta odpowiada na wszelkie oczekiwania.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://opryski.com
Numer telefonu: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Firma została dodana: 2022-02-18
Źródła:
https://opryski.com/herbicydy-srodki-chwastobojcze/1/fullAutor wpisu: Maciej Kaźmierczak


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. ODDZIELNA 14, 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
megadrive.com.pl
ul. Różana 3, 98300 Wieluń