Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

WUG MB Sp. z o.o.Elementy grzejne na zamówienie – producent grzałek nierdzewnych WUG ma solidną ofertę


Grzałki elektryczne wykorzystywane są w bardzo wielu różnych urządzeniach stosowanych zarówno w domach, jak i zakładach przemysłowych, a nawet w gastronomii. Podgrzewają wodę w bojlerach, powietrze w nagrzewnicach i piekarnikach oraz olej w grzejnikach, nadają się też do innych ogrzewanych mediów. Można je zamontować również w saunach i termach. O ich uniwersalności decyduje przede wszystkim to, z jakiego materiału są wykonane.

Producent grzałek nierdzewnych, wielkopolska firma, wytwarza elementy grzejne wyłącznie z wytrzymałych surowców odpornych na korozję. Wszystkie części, które mają kontakt z wodą lub mieszaniną wody z innymi substancjami, są dobrze zabezpieczone. Dzięki temu całe urządzenie zachowuje swoją sprawność i wydajność przez bardzo długi czas. Właściwie dobrane stopy metali i powłoki ochronne pozwalają na użycie grzałek ze stali nierdzewnej także w trudnych warunkach. Stosowane w grzałkach rurki umożliwiają osiągnięcie przez nie bardzo wysokich temperatur.

Wytwórnia Urządzeń Grzejnych MB dostarcza grzałki elektryczne zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta i podanymi przez niego parametrami technicznymi. Grzałki na zamówienie mogą mieć dowolne rozmiary, kształty czy moce. Na wstępie konieczne jest jednak ustalenie przeznaczenia konkretnych grzałek oraz tego, z jakim rodzajem medium będą współpracowały.

To zamawiający określa rodzaj wyprowadzeń prądowych oraz to, w jaki sposób będzie kontrolowana temperatura. W podjęciu decyzji zawsze może liczyć na wsparcie zespołu doświadczonych projektantów.

Grzałki powstające w wielkopolskiej fabryce spełniają najbardziej restrykcyjne normy. Poszczególne elementy są ze sobą łączone za pomocą takich technik jak spawanie, lutowanie czy zgrzewanie. Pozwala to osiągnąć wysoki poziom bezpieczeństwa. Co ciekawe, oferowane urządzenia mają bardzo wysoką wydajność grzewczą. Niemal cała pobierana energia elektryczna przekształcana jest w energię cieplną, a to przekłada się także na zmniejszenie ilości zużywanego prądu.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wugmb.com/
Numer telefonu: 61 285 64 00
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Adres: Karola Libelta 2
Kod pocztowy: 63-000

Firma została dodana: 2022-03-13
Źródła:
https://wugmb.com/stalowe-elementy-grzejneAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki