Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.plGdzie kupić lecznicze konopie?


W roku 2017 wprowadzono możliwość wystawiania przez lekarzy recepty na medyczną marihuanę. Należy od razu podkreślić, że jedynie część medyków jest upoważnionych do wystawiania tego typu recept, a zakup nie jest refundowany. Trzeba więc w całości pokryć koszty dotyczące konsultacji lekarskiej oraz zrealizowania recepty Rpw. Ponadto lecznicze konopie nie są dostępne we wszystkich aptekach, a jedynie w kilku wybranych placówkach. 

Jak otrzymać receptę na medyczną marihuanę?

Podczas wizyty lekarskiej należy przedstawić całą posiadaną dokumentację medyczną oraz poinformować lekarza o wszystkich dotychczasowych kuracjach. "Tradycyjna" marihuana nadal jest zakazana w użyciu na terenie Polski, dlatego wypisanie recepty na tego typu specyfik wymaga szczegółowego wywiadu z pacjentem, aby uzyskać pewność, że taka kuracja jest wskazana oraz nie wywoła żadnych negatywnych skutków, m.in. w postaci uzależnienia. Oczywiście konopie medyczne przechodzą dokładne testy i nie zawierają szkodliwych substancji, jednak wciąż jest w nich mniejsze lub większe stężenie THC. 

W jaki sposób zażywać medyczną marihuanę?

W aptece można zrealizować receptę wystawioną przez specjalistę, jednak dodatkowe akcesoria przeznaczone do kuracji konopnej należy już kupić we własnym zakresie. Na stronie dostępnej pod adresem jarajto.pl udostępniono szeroki wybór artykułów i sprzętu zalecanego przy zażywaniu wyrobów konopnych, w tym m.in. konopi o działaniu leczniczym. Optymalną formą przeprowadzania kuracji jest waporyzacja, do której niezbędny jest oczywiście zakup właściwego vaporizera. 

Na stronie można znaleźć m.in.:

  • waporyzatory stacjonarne.
  • waporyzatory przenośne o niewielkich wymiarach.

Ponadto sprzedawca proponuje młynek do przygotowania marihuany otrzymanej na receptę. 

W sytuacji, gdy pacjent nie kwalifikuje się do rozpoczęcia kuracji konopiami leczniczymi, zawsze ma możliwość zakupu ziołowego haszyszu, który jest dostępny bez recepty i równocześnie w pełni legalny na terenie Polski. Co ważne, hash nie jest uzależniający, ponieważ zawiera jedynie znikomą ilość THC. Jest więc bezpieczniejszy w stosowaniu i nie powoduje negatywnych skutków. W tym przypadku można zażywać hasz poprzez wykorzystanie waporyzatora, fajki wodnej, czyli tzw. bonga lub też popularnych bletek (chociaż palenie nie jest raczej zalecane). Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jarajto.pl/
Numer telefonu: +48883883259
Miejscowość: Chodzież
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800

Firma została dodana: 2022-03-28
Źródła:
https://jarajto.pl/pl/blog/Marihuana-medyczna-%E2%80%92-gdzie-i-jak-kupic-na-recepte-lecznicze-konopie/220Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki