Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

JN ProjektGdzie można zamówić platformy transportowe na wymiar do przewozu produktów spożywczych?


Wymogi produkcyjne obowiązujące podczas przeróbki owoców, warzyw, mięsa lub innego rodzaju produktów spożywczych są bardzo restrykcyjne. Cała linia musi spełniać określone normy, szczególnie w zakresie utrzymania sterylnych warunków na każdym etapie przetwarzania surowca. Obowiązek ten dotyczy też transportu materiałów do przerobu z magazynu na halę produkcji oraz odwózki gotowego wyrobu do przechowalni i podczas dalszej dystrybucji. Oznacza to, że nie tylko poszczególne maszyny dozujące i pakujące muzą być utrzymywane w perfekcyjnej czystości. Przedsiębiorca powinien zlecić też codzienne mycie i dezynfekcję takiego wyposażenia, jak różnego rodzaju urządzenia uprawniające logistykę.

Wszelkiego rodzaju platformy transportowe wykorzystywane na produkcji także muszą być poddawane odpowiednim zabiegom uniemożliwiającym rozwój szkodliwych bakterii czy grzybów (bardzo często pojawiających się w nierzadko wilgotnym środowisku na hali). Zamawiając tego typu sprzęt, przemyślanym działaniem jest zakup sprzętu wykonanego z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości oraz odpowiednio wytrzymałych. Polecaną opcją dla właścicieli zakładów o różnym profilu jest wybór platform proponowanych przez firmę Jerzy Nahotko PROJEKT. Kadra dostawcy legitymuje się wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Przez ten czas pracownicy poznali potrzeby wielu przedsiębiorstw, co poskutkowało opracowaniem oferty uwzględniającej personalne wymagania odbiorców. 

Dostarczanie wysokojakościowych, gwarantujących bezproblemowe użytkowanie przez długi czas konstrukcji ułatwiających codzienną pracę na hali produkcyjnej to dla zatrudnionej kadry priorytet. Dbają, by każde zamówienie było wykonane terminowo oraz zgodnie z przedstawioną przez klienta specyfikacją. 

Decydując się na skorzystanie z powyższej propozycji, przedsiębiorca wybiera sprawdzoną, polską markę, której usługi wybrało do tej pory wielu klientów. Starając się wyjść naprzeciw szczególnie odbiorcom, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność, kadra firmy świadczy też kompleksowe usługi doradcze. Pomaga dobrać parametry poszczególnych urządzeń do rzeczywistych potrzeb kupującego, bez konieczności ponoszenia przez niego niepotrzebnych kosztów. Dzięki temu inwestycja jest opłacalna, a dzięki szerokiemu zakresowi jej użytkowania szybko się zwróci. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://jnprojekt.pl/
Numer telefonu: +48 605 324 103
Miejscowość: Pęgów
Adres: Słoneczna 8
Kod pocztowy: 55-120

Firma została dodana: 2022-04-28
Źródła:
https://jnprojekt.pl/oferta/platformy-transportowe/Autor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew