Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Euroschola.euCzy kupno poleasingowych komputerów VAT 0 % to faktyczna oszczędność?


Zapotrzebowanie szkół na sprzęt komputerowy jest bardzo duże. Klasy są liczne, a możliwość bezproblemowego dostępu do urządzenia powinien mieć każdy uczeń. Niestety, dla wielu placówek oświatowych koszt nabycia nowych komputerów i niezbędnego do ich użytkowania oprogramowania jest zaporowy. Coraz częściej zarówno dyrekcja, jak i lokalne władze odpowiedzialne za finansowanie oświaty poszukują alternatywnych, mniej obciążających budżet rozwiązań.

Jedną z opcji, z których obecnie chętnie korzystają szkoły i przedszkola, jeśli chodzi o doposażanie placówek, jest wybór sprzętu z drugiej ręki. Zakup używek jest znacznie tańszy, co przy zamówieniu co najmniej kilkudziesięciu sztuk komputerów lub laptopów daje realną oszczędność. Niestety, z drugiej strony generuje pewnego rodzaju zagrożenia.

Pierwszym z nich jest konieczność dopasowania odpowiedniego oprogramowania oraz zakup licencji do komputerów. Nierzadko jest to znaczny koszt. Należy też zawsze się upewnić, że urządzenia z drugiej ręki pochodzą ze sprawdzonego źródła. Zaniechanie ostrożności w tym zakresie może przynieść poważne kłopoty, z prawnymi włącznie. Najlepiej jest nabyć sprzęt poleasingowy. Można wtedy bezproblemowo prześledzić linię poprzednich właścicieli oraz zyskać dane o stopniu zużycia poszczególnych części czy ilości dotychczas wykonanych napraw. Kolejnym problemem jest sam fakt wysłużenia komputerów. Przy dużej eksploatacji podczas zajęć w szkole może się okazać, że dane modele, w założeniu tanie, ale sprawne, ciągle się psują i wymagają dalszych inwestycji.

Pracownicy serwisu euroschola.eu doskonale rozumieją powyższe bolączki. Starają się im w jak największym stopniu zaradzić poprzez propozycję udziału w programie Komputery VAT 0 %. Akcja ta to znacząca pomoc dla placówek oświatowych w poszukiwaniu sprzętu komputerowego poleasingowego z darmowym oprogramowaniem firmy Microsoft oraz z rozszerzeniem świadczenia o profesjonalny serwis naprawczy. Oferta została zweryfikowana przez wielu zadowolonych klientów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://euroschola.eu/
Numer telefonu:
Miejscowość: Biestrzynnik
Adres: 1 Maja 9
Kod pocztowy: 46-043

Firma została dodana: 2022-05-16
Źródła:
https://euroschola.eu/poleasingowe-komputery-zero-vat.htmlAutor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

AZTECH
ul. Powstańców 70, 47220 Kędzierzyn Koźle
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
ul. Raciborska 36, 48100 Głubczyce
Apteka Urtica
ul. Królowej Jadwigi 12, 47232 Kędzierzyn-Koźle