Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

JGLJaka firma organizuje kurs na HDS w Krakowie?


Planując zmianę miejsca pracy, warto przede wszystkim zweryfikować posiadane kompetencje. Chcąc ubiegać się o stanowisko magazyniera, konieczne będzie uaktualnienie swoich kwalifikacji w zakresie umiejętności sterowania wózkami widłowymi i innego rodzaju sprzętem przydatnym w strefie pakowania i przechowywania surowca oraz gotowego wyrobu. Warto więc sprawdzić, czy posiadane certyfikaty są nadal aktualne. Jeśli ich termin ważności minął lub też pozostało niewiele czasu do jego zakończenia, należy jak najszybciej poszukać w swojej okolicy certyfikowanego realizatora, który zajmuje się organizacją szkoleń z danej tematyki. 

Różnego rodzaju kursy przydatne zarówno podczas rekrutacji na stanowisko magazyniera, jak i podczas późniejszego wypełniania obowiązków zawodowych można znaleźć na stronie internetowej jgl.pl. Pod podanym linkiem przedstawia swoją ofertę jednostka szkoląca, która działa od wielu lat na polskim rynku i ma za sobą wiele przeprowadzonych szkoleń. Organizator dużą wagę przykłada do jakości oferowanych usług. Proponuje kursy prowadzone przez kompetentnych, doświadczonych specjalistów, którzy w rzetelny i przystępny dla odbiorców sposób przekażą istotne informacje.

Firma zaprasza do kontaktu osoby zainteresowanie nie tylko posadą magazyniera, ale także przedstawicieli innych zawodów, w których legitymowanie się  odpowiednimi uprawnieniami jest niezbędne. Jedną z dostępnych obecnie opcji jest udział w kursie na HDS. Organizowany jest w Krakowie, Łodzi, Katowicach oraz wielu innych polskich miastach w systemie cyklicznym. Przy większej ilości chętnych prowadzący może przeprowadzić szkolenie w zakładzie pracy klienta, korzystając z dostępnego na miejscu sprzętu.

Dostępna na stronie organizatora oferta cenowa zawiera także opłatę za egzamin w UDT. To doceniane zarówno przez pracowników, jak i ich pracodawców udogodnienie, które pozwala uniknąć konieczności samodzielnej rejestracji terminu w Urzędzie Dozoru Technicznego. Szczegóły kursu oraz dostępne terminy spotkań w poszczególnych miastach są publikowane online. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pomocą służy kadra odpowiedzialna za obsługę administracyjno - organizacyjną szkoleń. Udziela ona odpowiedzi na kwestie poruszone w wiadomościach przesyłanych pocztą elektroniczną lub pytań zadawanych przez telefon.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.jgl.pl/
Numer telefonu: 601-950-888
Miejscowość: Sieradz
Adres: Cypriana Bazylika 17
Kod pocztowy: 98-200

Firma została dodana: 2022-06-05
Źródła:
https://www.jgl.pl/Autor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. ODDZIELNA 14, 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
megadrive.com.pl
ul. Różana 3, 98300 Wieluń