Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Biocent Sp. z o.o.Jaka firma poleca właz rewizyjny ze stali nierdzewnej?


Jak w każdej innej dziedzinie gospodarki, także w budownictwie zachodzą nieustanne zmiany, mające na celu wyeliminowanie problemów z użytkowaniem budynków oraz sieci wodnych i kanalizacyjnych. Wiele rozwiązań do domów prywatnych, jak i do przedsiębiorstw można znaleźć w firmie Biocent, która dostarcza na rynek najwyższej jakość rozwiązania technologiczne.

W jego ofercie można znaleźć zbiorniki retencyjne, przepompownie, separatory węglowodorów i mnóstwo innych produktów, także drobniejszych, sprawdzających się w wielu miejscach. Asortyment obejmuje także niejeden wysokiej jakości właz rewizyjny do wnętrz i na zewnątrz budynków. Asortyment obejmuje włazy do zabudowania płytkami, w tym modele z ociepleniem, jak również do wybrukowania i z ochroną przeciwpożarową.

Są to produkty wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne nie tylko na odkształcenia, ale także na degradację biologiczną. Aby zagwarantować tym produktom szczelność, zastosowano uszczelki EPDM, która pod ciężarem włazu, wypełnionego na ogół betonem, zostaje odpowiednio dociśnięta i daje pełną szczelność, zarówno jeśli chodzi o wodę, jak i zapachy. W razie potrzeby można też zastosować dodatkowe uszczelki.

Wśród oferty wspomnianego przedsiębiorstwa można również znaleźć właz rewizyjny do wypełnienia z siłownikami. Dzięki ich zastosowaniu można bez problemu otworzyć nawet najcięższy właz. Przedsiębiorstwo to ma możliwości produkcyjne do wykonania wielu innych, niezbędnych w niektórych obiektach produktów, takich na przykład jak kraty pomostowe ocynkowane lub nierdzewne włazy o niestandardowych wymiarach, rurociągi i zbiorniki. Potrzebując takich rozwiązań, wystarczy skontaktować się z firmą.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://biocent.com.pl
Numer telefonu: 517466370
Miejscowość: Lublin
Adres: Do Dysa 5
Kod pocztowy: 20-149

Firma została dodana: 2022-06-10
Źródła:
https://biocent.com.pl/wlazy-rewizyjne/Autor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

Fotografia Agnieszka Zomer
ul. Henryka Sienkiewicza 27, 20449 Lublin
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. Pereca 2, 22400 Zamość
KOMATZ - Agregaty malarskie
ul. aleja Warszawska 150, 20824 Lublin