Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

GREENHOUSE SERVICE S.C.Mała szklarnia – gdzie zamówić?


Uprawianie warzyw w ogrodzie to świetny sposób na relaks. Jednak niestety, niekiedy gleba na posesji nie jest odpowiednia lub warunki atmosferyczne nie pozwalają roślinom na rozwój. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest zbudowanie przydomowej szklarni, w której będzie panować stabilna temperatura, a jarzyny i zioła będą dodatkowo chronione przed wiatrem, palącym słońcem czy nadmiernym deszczem. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą hodować egzotyczne kwiaty czy krzewy, które nie przetrwałyby w polskim klimacie. Jednocześnie nowoczesna konstrukcja umożliwi przedłużenie okresu wzrostu roślin. Warto wspomnieć o tym, że szklarnia może stać się również doskonałym miejscem na relaks. Wystarczy wydzielić strefę, w której będą stać wygodne fotele oraz zamontować oświetlenie. Z jaką firmą podjąć współpracę?

Elegancka, mała szklarnia znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa Greenhouse Service. Podmiot działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz przystępnymi cenami. Projekty są wykonywane według indywidualnych wymagań, możliwości finansowych klienta oraz stylu architektonicznego budynku. Firma dysponuje wysoko wykwalifikowanymi fachowcami oraz zaawansowanym sprzętem, co gwarantuje szybkie i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że przedsiębiorstwo jest przygotowana na realizację nie tylko małych zamówień dla osób prywatnych, ale i dużych, pochodzących od restauracji, domów weselnych czy hoteli.

Szklarnie są budowane z odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego. Należy zaznaczyć, ze szkło tego typu w przypadku rozbicia nie rozpryskuje się, a jedynie pęka, więc jest o wiele bezpieczniejsze niż standardowa szyba. Dach może zostać pokryty warstwą poliwęglanową, która nie brudzi się i zapewnia odpowiedni poziom ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym. Sam szkielet konstrukcji jest wykonany z aluminium. Dodatkowo pracownicy zamontują oświetlenie oraz system wentylacyjny.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://greenhouse-service.pl/
Numer telefonu: 504 130 489
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Kasztanowa 12
Kod pocztowy: 42-700

Firma została dodana: 2022-06-29
Źródła:
https://greenhouse-service.pl/male-szklarnie/
https://ladnydom.pl/Ogrody/1,113645,12246109,Mala_szklarnia_w_ogrodzie.html


Autor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała