Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ODEKA SIMP FFKurs na f-gazy - kto prowadzi tego rodzaju szkolenia?


Osoby pracujące w branży OZE, w tym monterzy pomp ciepła, nie mogą realizować w sposób legalny zamówień, jeśli nie posiadają odpowiedniego certyfikatu. Można go zdobyć, uczęszczając na specjalny kurs, a następnie przystępując i zdając egzamin przed komisją UDT. 

Zapis na szkolenie z f-gazów polecany jest też osobom, które chciałyby zwiększyć zakres prowadzonej przez siebie działalności o nowe świadczenia, na przykład serwis i naprawę coraz powszechniejszych w polskich domach, przedsiębiorstwach czy miejscach powszechnego użytku klimatyzacji i urządzeń cieplno - chłodniczych. W ofercie, jaką udostępnia na swojej stronie internetowej Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP FF Henryk Wojciechowski, można znaleźć kurs na f-gazy z podaną ceną obejmującą egzamin oraz wydanie samego certyfikatu UDT. To wygodna, doceniana przez uczestników opcja, gdyż nie muszą oni samodzielnie zgłaszać się do urzędu i prosić o wydanie plakietki. Otrzymują całość dokumentów w krótkim czasie po zakończeniu szkolenia.

Jako akredytowany organizator różnego rodzaju kursów zawodowych, ośrodek prowadzi również zapisy na także bardzo istotne w branży OZE uprawnienia elektryczne SEP. Są one niezbędne przy zakładaniu i serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych. Standardowo do tego typu prac wystarczy posiadać kwalifikacje do 1 kW, ale oferta obejmuje także możliwość zdobycia uprawnień na systemy o większej mocy użytkowej. 

Zarówno kurs na f-gazy jak i szkolenie SEP prowadzi każdorazowo wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy omawiają zarówno teorię, jak i praktykę. Lista zagadnień, które są poruszane na spotkaniach, jest dostępna online. Organizator zaleca zapoznanie się z nią przez rozpoczęciem zajęć. Wykładowcy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, mogą podczas kursu omówić też dodatkowe, interesujące uczestników tematy, związane z przedmiotem szkolenia. Dzięki temu jest ono bardziej efektywne.

Część teoretyczna i praktyczna odbywa się głównie w Bydgoszczy. Termin i miejsce egzaminu jest ustalane indywidualnie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.odeka.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Toruńska 286
Kod pocztowy: 85-030

Firma została dodana: 2022-06-23
Źródła:
https://www.odeka.pl/kursy/f-gazy/Autor wpisu: Paweł Walczak


Podobne Firmy

Cool Pics Sebastian Siębor
ul. Bruki Unisławskie 79, 86260 Unisław
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty