Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Klinika Złotowska dr KubasikOperacja nosa w Poznaniu - jakie efekty zabiegu?


Osoby, które są niezadowolone ze swojego wyglądu, mogą zdecydować się na różne zabiegi. Poprawiają one kondycję skóry i redukują defekty urody. W Klinice Złotowskiej pracują specjaliści, którzy pomagają pozbyć się wielu niedoskonałości. Przeprowadzona w Poznaniu operacja nosa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z różnymi kompleksami dotyczącymi narządu węchu. Lekarze wykonują zabiegi, dzięki którym można usunąć garb, zmniejszyć nozdrza, wyprostować przegrodę i poprawić komfort oddychania.

Specjaliści zlecają wykonanie dokładnych badań diagnostycznych. Po zakończonym leczeniu konieczne jest noszenie specjalnego opatrunku i unikanie opalania. Czasem mogą wystąpić powikłania, do których należą krwiaki, obrzęki i zaburzenia czucia. Tego typu objawy nie są jednak niepokojące. W klinice można wykonać także wolumetrię twarzy, do której wykorzystuje się specjalistyczne wypełniacze. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego można zredukować zmarszczki, odmłodzić skórę, wypełnić ubytki i uwydatnić usta. W ofercie gabinetu znajdują się również zabiegi chirurgiczne takie jak modelowanie sylwetki, odsysanie tłuszczu, powiększanie biustu. Można tu pozbyć się żylaków przy użyciu metody laserowej, skleroterapii lub fal radiowych.

Zabiegi medycyny estetycznej poprawiają samoocenę i likwidują różne niedoskonałości. Dzięki nim można wypełnić zmarszczki, odmłodzić skórę, zredukować cellulit i rozstępy, a także usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Specjaliści wykonują również plastykę nosa, która korzystnie wpływa na wygląd twarzy. Sprawdza się także w przypadku niedrożności dróg oddechowych, pozbywa się krzywej przegrody nosowej. Dzięki zabiegowi można poprawić kształt narządu węchu.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://klinikazlotowska.pl/
Numer telefonu: 607229933
Miejscowość: Poznań
Adres: Złotowska 63
Kod pocztowy: 60-189

Firma została dodana: 2022-07-10
Źródła:
https://klinikazlotowska.pl/chirurgia-nosa/Autor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki