Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąJakie są zalety zamontowania w obiekcie firmowym maszyny do czyszczenia obuwia?


Coraz więcej budynków użyteczności publicznej, instytucji, a nawet zakładów przemysłowych wyposażonych jest w specjalistyczne urządzenie do czyszczenia obuwia. Zastosowanie takiego rozwiązania ma mnóstwo zalet, wśród których wymienić należy czyste podłogi i wykładziny, mniejsze zużycie ręczników papierowych w firmach i mniej odpadów w postaci czyścików jednorazowych. To także podniesienie prestiżu firmy i wprowadzanie nowej jakości w kulturze organizacyjnej oraz nawyku posiadania czystego obuwia.

Są to urządzenia doskonale przemyślane, pozwalające na dwukrotne zwiększenie żywotności obuwia i eliminujące konieczność dotykania go rękoma. Ponieważ maszyny czyszczące usuwają także brud z podeszwy, na podłogach jest mniej pyłu, co z pewnością docenią alergicy. Producentem i dystrybutorem tych maszyn jest firma Heute, istniejąca w branży od ponad 100 lat. Zatrudniona ona wspaniałych projektantów i konstruktorów, którzy stworzyli kilka linii tych maszyn, dzielących się na wiele modeli.

W ofercie producenta są urządzenia dla hoteli, restauracji, biur i instytucji, a także do mieszkań i domów. Mając taką maszynę niewielkich rozmiarów w przedpokoju z pewnością trudno będzie wytłumaczyć się z brudnego obuwia, a to zdecydowanie prowadzi do nawyku dbania o buty. Poza urządzeniami do czyszczenia eleganckiego i przemysłowego obuwia przedsiębiorstwo to może zaoferować maszyny do czyszczenia kół pojazdów. W szpitalach i laboratoriach sprawdza się także sprzęt do foliowania butów. W wielu miejscach, gdzie bardzo istotne jest zachowanie sterylności przydadzą się też dostępne w ofercie kosze bezdotykowe. Pragnąc kupić dowolny sprzęt lub wynająć maszynę do czyszczenia obuwia, wystarczy odwiedzić stronę firmy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.heute.pl
Numer telefonu: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Firma została dodana: 2022-07-05
Źródła:
http://www.heute.pl/maszyny-do-czyszczenia-obuwia/Autor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory