Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

STALPOL SAFES SP. Z O.O.Jaki producent oferuje wysokiej jakości sejfy domowe w dobrej cenie?


Prawnym obowiązkiem przedsiębiorstw jest ochrona danych i mienia, dlatego w każdym instalowane są sejfy lub kasy pancerne. Obowiązek posiadania odpowiedniej szafy z doskonałymi zabezpieczeniami ciąży także na osobach mających w domu broń. Wielu właścicieli mieszkań czy domów zastanawia się, czy posiadanie takiego zabezpieczenia do użytku prywatnego, skoro nie jest to od nich wymagane, ma sens. Nie każdy przecież dysonuje dużą gotówką, papierami wartościowymi czy biżuterią. 

Odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest jednoznaczna, jednak warto pomyśleć o tym, że w każdym domu są pamiątki rodzinne czy fotografie, których, w razie utraty, nie da się kupić za żadne pieniądze. Ktoś powie, po co kupować od razu sejf, przecież takich pamiątek nikt nie ukradnie. To fakt, ale solidne sejfy domowe chronią nie tylko przed kradzieżą. Dają one również ochronę przed zalaniem i ogniem, a to są sytuacje, które w każdym domu mogą się zdarzyć.

Producentem wysokiej jakości sejfów w rozsądnych cenach jest bydgoskie przedsiębiorstwo ze strony sejfy-stalpol.pl. W jego asortymencie dostępne są solidne i trwałe produkty, o wysokiej szczelności. Można je nabyć w wielu modelach, małe i duże, także w wersji meblowej. Są tak zaprojektowane, aby wkomponować się w każde wnętrze. Cechują się różnymi klasami odporności na włamania, wilgotność czy ogień, dlatego każdy nabywca może wybrać dokładnie takie zabezpieczenia, które sprosta jego oczekiwaniom. Można je zamontować w dowolnym miejscu, przymocować do ściany czy podłogi. 

Polecane przez firmę sejfy mogą mieć różne wyposażenie i wykończenie w zależności od oczekiwań klienta. Na stronie producenta dostępne są opisy wszystkich modeli, zawierające takie dane jak rodzaje:

  • zawiasów,
  • zamków,
  • okuć,
  • drzwi.

W zakładce "parametry techniczne" dostępne są wszelkie informacje dotyczące budowy, numery certyfikatów i klasy wszystkich modeli. Firma niezmiernie dba o zadowolenie klientów, dlatego chętnie służy radą i rzetelnymi informacjami. Podejmuje się też wykonania sejfów na zamówienie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
Numer telefonu: +48 52 381 42 11
Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy
Adres: Szubińska 101d
Kod pocztowy: 86-005

Firma została dodana: 2022-07-10
Źródła:
https://www.sejfy-stalpol.pl/98-sejfy-domowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sejf


Autor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Cool Pics Sebastian Siębor
ul. Bruki Unisławskie 79, 86260 Unisław
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty