Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MEDISS Gabinety StomatologiczneJakie zabiegi wykonuje protetyk z Gdańska?


Zabiegi protetyczne mają na celu przede wszystkim uzupełnienie wszelkich braków w uzębieniu wraz z poprawą uśmiechu pacjenta. Do protetyka zgłaszają się osoby zarówno z pojedynczymi, jak i mnogimi ubytkami. To stomatolog decyduje, która usługa protetyczna okaże się najlepsza dla danego pacjenta (w zależności od stanu uzębienia). Należy także pamiętać, że przed rozpoczęciem pracy protetyka konieczne jest wyleczenie wszystkich zębów (m.in. pozbycie się próchnicy i wyrwanie uszkodzonych zębów).

Na terenie Gdańska protetyk przyjmuje w klinice Mediss Dental Clinic, która prowadzi dwie placówki w dzielnicy Wrzeszcz i Morena. Stomatolog po zapoznaniu się z określonym przypadkiem może zaproponować pacjentowi dopasowanie i wstawienie m.in.:

  • licówek porcelanowych,
  • klasycznych koron zębowych porcelanowych,
  • koron zębowych pełnoceramicznych,
  • wkładów koronowo-korzeniowych,
  • mostów porcelanowych,
  • protez akrylowych osiadających,
  • protez szkieletowych,
  • protez acetalowych i nylonowych.

Wszystkie powyższe propozycje zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co wpływa na komfort ich codziennego użytkowania. Zamontowane licówki, korony czy protezy zapewniają w pełni naturalny efekt, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu kształtu i koloru sztucznych zębów.

Przed zapisaniem się do protetyka pacjenci mogą oddać się leczeniu zachowawczemu, które również prowadzone jest w gdańskim gabinecie. Na stronie udostępniono informacje na temat wszystkich wykonywanych usług z zakresu stomatologii estetycznej, chirurgicznej, implantologii i leczenia kanałowego. Pacjenci mogą też zapoznać się z obowiązującym cennikiem oraz ofertą systemu MediRaty, czyli opcją uzyskania kredytu i dokonywania płatności w dogodnych ratach.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://dentysta-gdansk.com
Numer telefonu: 888 40 40 20
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Słowackiego 37a
Kod pocztowy: 80-257

Firma została dodana: 2022-07-22
Źródła:
https://dentysta-gdansk.com/protetyka-licowki-korony-mosty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Protetyka_stomatologiczna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gda%C5%84sk


Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Głowackiego 111, 82200 Malbork
Bysewo – Salony Okien
ul. Trakt św. Wojciecha 57, 80043 Gdańsk
Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13, 83130 Pelplin