Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Be Safe S.C.Serwis gaśnic w Katowicach - dlaczego jest tak ważny?


Celem przeprowadzania przeglądu gaśnic, znajdujących się między innymi w obiektach użyteczności publicznej, jest zwiększenie bezpieczeństwa mienia, zdrowia, a niekiedy też życia. Czynności tego typu mogą być realizowane na własną rękę lub zlecane zewnętrznym firmom, takim jak Be Safe. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w zabezpieczeniach przeciwpożarowych, które każde zadanie wykonuje z należytą starannością. Jego przedstawiciele świadczą usługi w galeriach handlowych, biurowcach, warsztatach samochodowych, zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i nie tylko. Sprawdzają oni ustawienie gaśnic, czytelność instrukcji obsługi, działanie ciśnieniomierzy i wskaźników oraz stan plomb, które powinny być nieuszkodzone.

Oferowany serwis gaśnic odbywa się w Katowicach i obejmuje szereg czynności, na które składają się oględziny zewnętrzne oraz kontrola ważności legalizacji, sposobu zamontowania gaśnicy i widoczności naklejek, na których znajduje się data kolejnego badania. Specjaliści z przedsiębiorstwa wykonują przeglądy, których celem jest wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Podejmują się także napraw i realizują zlecenia na rzecz przedsiębiorców i osób prywatnych. Jeżeli gaśnice na terenie zakładu lub w domu działają w pełni sprawnie, wówczas zostają oznaczane specjalną etykietą.

Sprzęty pożarowe należy poddawać regularnym kontrolom i zabiegom konserwacyjnym, ponieważ tylko wtedy będą działać niezawodnie na wypadek pożaru. O częstotliwości ich wykonywania informują normy koncentrujące się na urządzeniach przeciwpożarowych. Warto pamiętać, że tego typu elementy mają swój okres przydatności, który z reguły wynosi 5 lat, dlatego ich posiadacze nie powinni zapominać o wymianie, jeśli zachodzi taka konieczność.  Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.besafe.net.pl/
Numer telefonu: 780 123 104
Miejscowość: Warszawa
Adres: RYDYGIERA 19
Kod pocztowy: 01-793

Firma została dodana: 2022-08-08
Źródła:
http://www.besafe.net.pl/kategorie/gasniceAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory