Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

LUPU s.c.Przedszkole żłobek Wrocław Psie Pole • https://luppopuppo.pl/


Strona internetowa luppopuppo.pl, to witryna, która należy do placówek, takich jak przedszkole i żłobek we Wrocławiu, na Psim Polu. Są to instytucje niepubliczne, świadczące usługi opiekuńcze i edukacyjne, dla dzieci w wieku od siedmiu miesięcy do lat sześciu. Oba warianty, dostępne są dla wszystkich, którzy pragną by ich pociechy stały się częścią właśnie tego żłobka, czy też tego przedszkola.

Jest to miejsce nadzwyczaj nowoczesne. Jego wystrój i wyposażenie, w pełni odpowiadają współczesnym trendom i upodobaniom, przy zachowaniu stu procent bezpieczeństwa i spełnianiu wszelkich, obowiązujących norm i przepisów.

Dzieci, uczęszczające do obu oddziałów, otrzymują bardzo bogaty pakiet zajęć, odbywających się każdego dnia. Standardowo, oprócz typowych zajęć opiekuńczych, maluchy biorą aktywny udział w wielu warsztatach (muzycznych, plastycznych, sportowych, kulinarnych). Co więcej, regularnie odbywają się także lekcje języka angielskiego. Prowadzone są one na zasadzie swobodnej zabawy, wypełnionej piosenkami, wierszykami i rymowankami. Podstawowym założeniem jest to, by dzieci oswajały się z językiem obcym, w sposób zupełnie naturalny.

Żłobek, jak i przedszkole, posiadają swój dzienny, ramowy plan dnia. Wpisane są w niego posiłki (śniadanko, obiad, podwieczorek), czas na drzemkę, zabawę, planowane zajęcia, wyjścia na spacer i wiele innych. Rodzice, zarówno ci, którzy dopiero zastanawiają się nad posłaniem malucha do tej placówki, jak i ci, których pociechy już do niej uczęszczają, mogą zapoznać się z taka rozpiską, umieszczoną na stronie internetowej, podanej wyżej.

Witryna Luppopuppo, jest skonstruowana w bardzo przemyślany i przejrzysty sposób. Wyposażona jest we wszystko to, co może okazać się przydatne i interesujące dla osób, związanych z tym żłobkiem i przedszkolem. Można na niej obejrzeć zdjęcia i opisy różnych wydarzeń, jakie miały miejsce. Umieszczono tam orientacyjny cennik, wskazujący wysokość opłat, jakie należy uiszczać każdego miesiąca. Podane są także wszelkie dane kontaktowe.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://luppopuppo.pl/
Numer telefonu: +48 605 951 060
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304

Firma została dodana: 2019-03-02
Źródła:
https://luppopuppo.pl/Autor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew
HEWEA sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 1, 55095 Mirków