Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Orion DentalInvisalign - kto korzysta z takich nakładek w Szczecinie?


Leczenie ortodontyczne znajduje zastosowanie wśród osób z wadami zgryzu, takimi jak nadmierne nachodzenie na siebie zębów lub zbyt duże odstępy między nimi. Niekiedy jest to efektem zaniedbań bądź predyspozycji genetycznych. W wielu przypadkach tego typu wady pojawiają się w dość młodym wieku i dotyczą całej szczęki lub żuchwy, nieco rzadziej pojedynczych zębów. Pacjenci chcący zacząć leczenie ortodontyczne mają szereg możliwość do wyboru, a za najnowocześniejsze rozwiązanie uznaje się aparat Invisalign, przyjmujący postać przezroczystych nakładek.

Są one zakładane w gabinecie Orion Dental, czyli firmie, do której udają się mieszkańcy Szczecina. Invisalign to nakładki, które można w dowolnej chwili ściągać. Wykonuje się je na indywidualne zamówienie, po zrobieniu wycisków. Należy je zmieniać co mniej więcej 2 tygodnie, w zależności od danego przypadku. Tworzy się je z bezpiecznych i bezzapachowych materiałów, które nie powodują podrażnień i rzadko pękają. Nakładki powinny być noszone przez 22 godziny na dobę, co chroni przed powrotem zębów do wcześniejszej, niewłaściwej pozycji.

Zazwyczaj aparat ten jest ściągany przed posiłkiem oraz zakładany po jego zakończeniu. Warto przechowywać go w specjalnym pudełku, co zmniejszy ryzyko pojawiania się zniszczeń. Invisalign to innowacyjny sposób leczenia, będący alternatywą dla klasycznych aparatów stałych. Sprawdza się wśród pacjentów w każdym wieku, chcących cieszyć się pięknym uśmiechem. Nakładki gwarantują komfort noszenia, a ze względu na przezroczystość, nie zwracają na siebie uwagi. Szacuje się, że leczenie tego typu trwa dwa razy krócej w porównaniu do zwykłych aparatów, dlatego interesują się nim osoby, którym zależy na czasie.

Proces leczenia polega na precyzyjnej i stopniowej zmianie pozycji zębów w sposób kontrolowany i bezpieczny. Nakładki chronią przed silnym naciskiem i z łatwością wpasowują się w linię zębów. Ponadto nie sprawiają problemów podczas zakładania oraz zdejmowania i są niezauważalne dla osób trzecich, przykładowo podczas rozmowy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://oriondental.pl
Numer telefonu: 578 441 551
Miejscowość: Szczecin
Adres: Małopolska 43
Kod pocztowy: 70-515

Firma została dodana: 2022-10-09
Źródła:
https://oriondental.pl/uslugi/invisalign/Autor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Salon Jubilerski Virago
ul. Krzywoustego 17, 70252 Szczecin
Rental Serwis
ul. Będgoszcz 18, 74202 Bielice
Gryff sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 4, 75211 Koszalin