Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

BHP-FORNIRE s.c.Szkolenie okresowe z zakresu BHP dla służb BHP - jaki koszt?


Bezpieczeństwo i higiena pracy to bardzo ważne sfery w każdym zakładzie, bez względu na jego wielkość, specyfikę działalności czy też liczbę pracowników. W mniejszych biznesach rolę koordynatora pełni pracodawca. W dużych firmach konieczne jest wyznaczenie pracownika lub też grupy osób, których zadaniem będzie dopilnowanie wszystkich spraw związanych z BHP. Aby ich praca była efektywna i zgodna z aktualną podstawą prawną, należy też zadbać o ich kompetencje. Najszybszą metodą jest zapis na szkolenie okresowe z zakresu BHP dla służb BHP.

Udział w takim kursie to sposób na poznanie aktualnych zasad, jakie obowiązują osobę na stanowisku specjalisty BHP w danym zakładzie. To także możliwość dostępu do nowinek technologicznych. Obecnie kwestie związane z bezpieczeństwem oraz higieną pracy są coraz częściej unowocześniane poprzez stosowanie mobilnych narzędzi i komunikatorów. Pozwala to na lepsze monitorowanie podległych procesów oraz bezpieczne, wygodne magazynowanie potrzebnych danych w systemie. 

Szkolenia z zakresu BHP to nie tylko teoria. Dzięki możliwościom, jakie dają różnego rodzaju sprzęty informatyczne z dostępem do internetu, podczas spotkań z wykładowcą można bezproblemowo wizualizować konkretne zagrożenia oraz na przykładach omawiać sposób ich niwelowania. Taką praktyczną wiedzę znacznie łatwiej jest później przekazać w swoim miejscu pracy. Dużo prościej też zlokalizować niebezpieczeństwo oraz mu zapobiegać. 

Firmą, której kadra podejmuje się przeprowadzenia kursów z zakresu BHP dla pracowników działających właśnie w tym zakresie, jest BHP-FORNIRE s.c. Rozumiejąc, że nie każdy może pozwolić sobie na udział w szkoleniach stacjonarnych, realizator zaprasza do zapoznania się z ofertą spotkań organizowanych online, poprzez nowoczesne, ale proste w użyciu platformy e-learningowe. Po wykupieniu odpowiedniej subskrypcji dostęp do publikowanych tam treści jest nieograniczony.

Koszt usługi edukacyjnej nie jest wygórowany. Na rezerwację miejsca oraz udział w wykładzie może pozwolić sobie każdy, uiszczając opłatę z własnej kieszeni lub też prosząc o wystawienie faktury na swój zakład pracy. Po odbyciu kursu uczestnik bierze udział w teście sprawdzającym. Uzyskane z niego punkty pozwalają na określenie poziomu wiedzy słuchacza, maj także wpływ na otrzymanie przez niego certyfikatu.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://kursbhp.com/
Numer telefonu: +48 698 521 590
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Firma została dodana: 2022-10-29
Źródła:
https://kursbhp.com/szkolenia/szkolenie-dla-sluzby-bhp-onlineAutor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim