Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

PPHU "BU-MOR"Szkolenie okresowe dla służb BHP – gdzie wykonać?


Specjaliści BHP zajmują się kontrolowaniem bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych, fabrykach i wielu innych miejscach. Dodatkowo mogą doradzić przedsiębiorcy w zakresie zasad BHP i sposobów na poprawę warunków pracy. W firmach, w których pracuje ponad sto osób, wymagane jest utworzenie specjalnej służby BHP. Wydzielone do tego zadania osoby mają obowiązek odbyć kurs i uzyskać stosowne zaświadczenie potwierdzające ich wiedzę. Szkolenie należy powtarzać co pięć lat. Gdzie można szybko przeszkolić pracowników?

Kompleksowe szkolenie okresowe dla służb BHP oferuje firma BU-MOR M. M. Bułka. Głównym przeznaczeniem kursu jest odświeżenie oraz aktualizacja informacji na temat przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo zajęcia poruszają tematykę dotyczącą rozwiązywania różnych trudnych problemów.

Program szkolenia obejmuje wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy wraz z omówieniem źródeł prawa międzynarodowego oraz sposoby identyfikacji, analizy i oceny zagrożenia (wypadki, hałas, pożar, czynniki biologiczne, mikroklimat środowiska pracy).  Ponadto kursanci poznają rozmaite metody likwidacji lub ograniczenia oddziaływania na pracowników uciążliwych, niebezpiecznych czy szkodliwych dla zdrowia czynników. Uczestnicy dowiedzą się również więcej na temat ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska naturalnego.

Wszystkie zagadnienia poruszane podczas szkolenia i plan zajęć są zgodne z przepisami i rozporządzeniem MPIPS. Zajęcia odbywają się wyłącznie online. Szczegółowe informacje o kursie oraz cennik można znaleźć na stronie internetowej. Przedsiębiorcy, którzy chcą przeszkolić większą liczbę pracowników, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://eszkoleniabhp.com/
Numer telefonu: 507 022 814
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Firma została dodana: 2022-10-08
Źródła:
https://eszkoleniabhp.com/szkolenie/internetowe-szkolenie-bhp-pracownikow-sluzby-bhpAutor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim