Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Madejski Spółka JawnaOgniotrwała piana poliuretanowa - gdzie zamówić?


Prace wykończeniowe, zwłaszcza na zewnątrz, wymagają specjalnego uszczelnienia. Jest ono niezbędne szczególnie w miejscach narażonych na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak różnego rodzaju opady czy niska temperatura. Właściwie dobrana izolacja skutecznie zabezpiecza przestrzenie międzydachówkowe oraz obramowania okien i drzwi. Dzięki temu eliminuje się kosztowne straty ciepła, co prowadzi do oszczędności na ogrzewaniu.

Sprawdzonym rozwiązaniem stosowanym przez wiele ekip budowlanych i wykończeniowych jest wysokojakościowa piana poliuretanowa. Produkt ten jest nie tylko efektywny, ale też wydajny i łatwy do aplikacji. W wersji po rozprężeniu ma postać plastycznej masy o dużej przyczepności, co pozwala na szczelne wypełnienie wolnych przestrzeni. Po zastygnięciu tworzy nieprzepuszczalną barierę zabezpieczającą przed wilgocią i zimnem. Piana ma też właściwości ogniochronne. 

Do nakładania izolatora nie potrzeba specjalnych umiejętności. Można z powodzeniem zamówić potrzebną ilość i wykonać uszczelnienie samodzielnie, bez konieczności wynajmowania i płacenia fachowcom. Produkt jest dostarczany w wersji sprężonej, w specjalnym pojemniku w kształcie tuby. Wyrzut piany odbywa się poprzez dyszę o ostro zakończonym czubku, dzięki któremu można precyzyjnie nałożyć preparat w miejsca, gdzie jest to niezbędne. Warto pamiętać, że po otwarciu opakowanie należy zużyć w określonym przez producenta czasie, inaczej może stracić swoje właściwości.

Hurtowe ilości piany izolującej można znaleźć w ofercie sprzedażowej dostępnej na stronie internetowej grafenprofessional.eu. Pod podanym linkiem przedstawia się producent, który cieszy się sporym uznaniem na polskim rynku.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://grafenprofessional.eu/
Numer telefonu: 12 683 96 00
Miejscowość: Kraków
Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
Kod pocztowy: 31-752

Firma została dodana: 2022-10-20
Źródła:
https://grafenprofessional.eu/produkty/pianka-ogniochronna/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pianka_poliuretanowa


Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim