Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

M.GlassProjectOpakowania szklane w hurcie – od kogo zamawiać?


Branża kosmetyczna, farmaceutyczna i spożywcza są objęte specjalistycznymi normami, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo i higienę produktów. Dotyczy to w szczególności opakowań. Firma M. Glass Project zajmuje się wytwarzaniem butelek i innych pojemników farmaceutycznych, a także dostosowanych do nich zakrętek.

Szklane pojemniki są wykonane ze szkła borokrzemowego, które jest rodzajem szkła sodowo-wapiennego. Nie zawiera ono ołowiu ani arsenu i ma wyższą temperaturę topnienia niż inne rodzaje szkła sodowo-wapiennego. Wysoki współczynnik załamania światła szkła borokrzemowego sprawia, że jest ono odporne na szok termiczny i działanie substancji chemicznych, które mogą powodować pękanie. Substancje żrące również nie mają wpływu na borokrzemian, ponieważ nie przenikają przez jego powierzchnię. Nie ma zatem lepszego materiału do produkcji opakowań, które mają zapewniać znajdującym się w środku produktom jak najlepszą  stabilizację oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Jako uzupełnienie oferty opakowań proponowane są różnego rodzaju zakrętki, w tym również kroplomierze oraz atomizery w sam raz do produktów w formie płynnej. Opakowania szklane w hurcie są oferowane w niezwykle atrakcyjnej cenie. Cały asortyment został szczegółowo opisany na stronie. Ich produkcją zajmują się sprawdzeni dostawcy z Europy i Azji, którzy każde zamówienie realizują zgodnie z wyznaczonym terminem.

Przedsiębiorstwo zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz rozmaitymi specjalizacjami w zakresie wytwarzania opakowań farmaceutycznych. Doradzą oni w wyborze odpowiedniego asortymentu w zależności od rodzaju przechowywanego produktu oraz oczekiwań względem wytrzymałości i stabilności opakowania.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.mglassproject.pl/
Numer telefonu: +48607380627
Miejscowość: Raszyn
Adres: Tenisowa 5
Kod pocztowy: 05-090

Firma została dodana: 2022-10-23
Źródła:
https://www.mglassproject.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Farmacja


Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory