Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Zielarnia KlasztornaNaturalne suplementy wspomagające leczenie boreliozy - jakie produkty wybrać?


Chorobę odkleszczową, jaką jest borelioza, trudno zdiagnozować. Wynika to z faktu, że jej objawy w pierwszej fazie zakażenia przypominają grypę. Osoby chore często skarżą się na zmęczenie, gorączkę i pogorszone samopoczucie. W rozpoznawaniu tego schorzenia stosuje się testy serologiczne, które polegają na badaniu krwi na obecność przeciwciał. Lekarze często zalecają antybiotykoterapię, która jest długotrwała i stanowi duże obciążenie dla organizmu. 

Na przebieg procesu leczenia wpływ ma faza choroby, w której została ona zdiagnozowana. Ważna jest szybka reakcja. Na stronie internetowej zielarniaklasztorna.pl znaleźć można różnorodne preparaty, które zawierają liczne związki aktywne. Jednym z nich jest szczeć pospolita. Suplement ten wspiera pracę układu immunologicznego i wzmacnia organizm. Działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i grzybobójczo. Swoje właściwości zawdzięcza zawartości kwasu chlorogenowego, który jest silnym antyoksydantem. Chroni wątrobę i pobudza wydzielanie kwasów żółciowych. Dzięki niemu organizmami łatwiej walczyć z patogenami. W składzie preparatu znajduje się także kwas kawowy, który stosowany jest w terapii stanów zapalnych. Sklep oferuje również produkty zawierające czystek. Są one cennym źródłem olejków eterycznych, które mogą hamować rozrost bakterii krętka. 

Osoby, u których rozpoznano krętkowicę kleszczową, muszą stosować środki przepisane przez lekarza. Dzięki temu mogą poradzić sobie z tym niebezpiecznym schorzeniem. Wiele z nich decyduje się także na leczenie naturalne, borelioza jest chorobą, której nie należy bagatelizować. Istnieją preparaty stosowane w medycynie ludowej, które wzmacniają organizm, działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i antybiotycznie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://zielarniaklasztorna.pl/
Numer telefonu: 607 520 806
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Kazimierza Lisowskiego 16
Kod pocztowy: 65-072

Firma została dodana: 2022-10-24
Źródła:
https://zielarniaklasztorna.pl/zielarnia/borelioza/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Henimax
ul. Partyzantów 22, 66620 Gubin
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. K. Szymanowskiego 1C, 67100 Nowa Sól
Healthrepair
ul. Matejki 45A, 66400 Gorzów Wielkopolski