Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MASI dr Mariusz DomagalskiLifting twarzy w Szczecinie - na co warto się zdecydować?


Osoby pragnące zachować czy też odzyskać młody wygląd skóry mają do wyboru wiele możliwości - oferują je dziedziny takie jak kosmetyka, kosmetologia, medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna. Oczywiście w przypadku, gdy zmiany starzeniowe jeszcze się nie pojawiły i chce się im jedynie zapobiegać, czy też są ledwie widoczne, można postawić na najmniej inwazyjne metody, jak choćby kremy i maseczki. Im bardziej zaawansowany problem, bo tym bardziej zdecydowane metody trzeba sięgać. Na szczęście jednak medycyna estetyczna coraz częściej jest w stanie zastąpić chirurgię. "Na szczęście", ponieważ zabiegi tej drugiej są inwazyjne, kosztowne, bolesne oraz obarczone pewnym ryzykiem.

W przypadku mało widocznych zmian czy chęci zapobiegania starzeniu można decydować się na takie metody jak osocze bogatopłytkowe czy też mezoterapia. Kiedy zaś zmiany są mocno widoczne, na przykład na twarzy występują głębokie zmarszczki, bruzdy, jędrność jest obniżona, tak samo jak owal twarzy, potrzebne są poważniejsze zabiegi. Na szczęście jednak minęły już czasy, gdy osoby mające taki problem miały do dyspozycji jedyne rozwiązanie - klasyczny lifting, polegający na nacinaniu skóry i jej naciąganiu, często z wycięciem jej nadmiaru. Jak nietrudno się domyślić, jest to inwazyjna operacja, jakkolwiek niezwykle skuteczna. Jednakże medycyna estetyczna ma dla niej alternatywę, która stosowana jest coraz częściej, ma bowiem mnóstwo zalet, o czym można przekonać się, zaglądając na stronę masi.com.pl. Opisany pod tym adresem nieinwazyjny lifting twarzy wykonywany w Szczecinie przeprowadzany jest z użyciem lasera. Efekt jest bardzo podobny jak w przypadku operacji, bowiem urządzenie to sprawia, że zmarszczki znikają, nawet te najgłębsze, a owal zostaje podniesiony. To bardzo ważne, ponieważ liczne zabiegi odmładzające skórę, na przykład poprzez wypełnienie zmarszczek, owalu nie są w stanie podnieść. Sam zabieg jest przy tym niezwykle prosty i bezpieczny, nie powoduje żadnych uszkodzeń skóry, nie wymaga rekonwalescencji i może zabrać nawet zaledwie piętnaście minut.

Inną opcją jest lifting w postaci specjalnych nici, wszczepianych pod skórę, ta metoda jest już jednak bardziej inwazyjna, a także daje efekty na stosunkowo krótki, w porównaniu do lasera, czas. Sprawia też, że przez jakiś czas twarz jest obrzęknięta, a nici są pod nią widoczne.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://masi.com.pl
Numer telefonu: 534 224 229
Miejscowość: Szczecin
Adres: Wielka Odrzańska 30
Kod pocztowy: 70-535

Firma została dodana: 2022-11-20
Źródła:
https://masi.com.pl/laseroterapia_2/laserowy_lifting_nieablacyjnyAutor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

Salon Jubilerski Virago
ul. Krzywoustego 17, 70252 Szczecin
Rental Serwis
ul. Będgoszcz 18, 74202 Bielice
Gryff sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 4, 75211 Koszalin