Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Varimed Sp. z o.o.Szafa na endoskopy – jakie posiada funkcjonalności?


Szafa endoskopowa to specjalny sprzęt, który może być używany do przechowywania i dezynfekcji endoskopów. Jest wyposażona w szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają korzystanie z niej.

Wózek mobilny, na którym znajduje się szafa, służy do przemieszczania całej konstrukcji. Wewnętrzna rama ze stali nierdzewnej ułatwia czyszczenie, przechowywanie i sterylizację sprzętu. Modułowa budowa pozwala na dostosowanie jednostek do własnych potrzeb poprzez dodanie elementów takich jak szafki lub filtry powietrza. Cykl czyszczenia obejmuje dokładne usunięcie zanieczyszczeń organicznych, w tym zarodników i bakterii. System filtrów powietrza ma za zadanie zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Można go ustawić w zależności od potrzeb. Podczas suszenia endoskopy są obracane z dużą prędkością, co zmniejsza możliwość uszkodzenia soczewki. Należy bowiem wiedzieć, że te delikatne urządzenia powinny być chronione przed wilgocią oraz promieniami ultrafioletowymi, które mogą uszkodzić soczewkę wziernika. Chcąc zamówić wysokiej jakości przyrządy do przechowywania endoskopów, warto zapoznać się z asortymentem polskiego sprzedawcy. Firma Varimed zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju mebli przeznaczonych do prawidłowego przechowywania akcesoriów medycznych. W ofercie znajduje się niejedna szafa na endoskopy. Gabloty do przechowywania sprzętu medycznego są tworzone tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną mobilność i wygodę przeprowadzania dezynfekcji. Oferowane urządzenia odznaczają się kompaktowymi rozmiarami, aby możliwe było dotarcie nimi nawet do trudno dostępnych miejsc. Pozwala to zwiększyć wydajność pracowników danej placówki medycznej. Szafy posiadają deklarację CE wskazującą na to, że znajdują się w rejestrze wyrobów medycznych. Bezpieczeństwo ich stosowania zapewnia specjalny alarm, który uruchamia się przy otwartych drzwiach. Producenci zadbali również o wysoki poziom energooszczędności, który zapewnia oświetlenie panelowe wyposażone w diody typu LED.

Przedsiębiorstwo gwarantuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia. Poza tym zajmuje się serwisem różnego rodzaju endoskopów. Warto pozostać na bieżąco z oferowanymi produktami, jako że asortyment jest stale wzbogacany. Sprzęt jest wyposażony w menu w języku polskim, co zapewnia łatwą obsługę.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://varimed.pl
Numer telefonu: 71 361 14 18
Miejscowość: Wrocław
Adres: Tadeusza Kościuszki 115
Kod pocztowy: 50-442

Firma została dodana: 2022-11-14
Źródła:
https://varimed.pl/mycie-przechowywanie-endoskopow/Autor wpisu: Jagoda Mróz


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew