Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Ziobrowski Tax & LawObsługa prawna dla firm — czy jest wymagana?


Przedsiębiorcy prowadzący własną działalnością napotykają niejednokrotnie na wiele problemów dotyczących spraw urzędowych, księgowych czy kontaktów z kontrahentami. Najważniejsze, aby wszystkie podejmowane decyzje czy zmiany wprowadzane w firmie były zgodne z obowiązującymi przepisami. Właśnie dlatego sporo osób (w szczególności prowadzących spółki handlowe) współpracuje na stałe z kancelariami prawnymi. 

Niektórzy wybierają doraźne konsultacje, które są przeprowadzane wyłącznie w kryzysowych momentach, a inni przedsiębiorcy wolą jednak być w stałym kontakcie z prawnikiem. Warszawska Kancelaria Ziobrowski TAX/LAW odpowiada za obsługę prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, w tym jednosobowych działalności, spółek handlowych czy organizacji pozarządowych. W ramach współpracy wykonywane są następujace usługi:

  • optymalizacja podatkowa,
  • doradztwo prawne,
  • sporządzanie oraz analiza dokumentów firmy (umów, kontraktów, regulaminów),
  • prowadzenie pełnej księgowości wraz z elektroniczną wysyłką corocznych sprawozdań finansowych,
  • restrukturyzacja podmiotów,
  • reprezentowanie klienta podczas negocjacji z kontrahentami czy organami administracji samorządowych,
  • likwidacja spółek,
  • przeksztalcenie jednosobowych działalności w spółki kapitałowe.

Oczywiście obsługa prawna dla firm to dodatkowa usługa, z której nie muszą korzystać wszyscy przedsiębiorcy. Okazuje się jednak, że tego typu wsparcie znacznie ułatwia prowadzenie własnej spółki. Kancelaria pomaga klientom już na etapie rejestracji nowego podmiotu wraz ze skompletowaniem niezbędnych dokumentów. Właściciel firmy może skupić się na innych ważnych aspektach związanych choćby z pozyskiwaniem nowych partnerów biznesowych czy rozwojem prowadzonej działalności.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://jztl.pl/
Numer telefonu: 601813339
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Grzybowski 10
Kod pocztowy: 00-104

Firma została dodana: 2022-11-25
Źródła:
https://jztl.pl/obsluga-prawna-firm-warszawa/Autor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory