Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Gabinet psychologiczny Pauliny JakubowskiejPsychoterapia indywidualna dla mieszkańców Ostrołęki - do kogo się zgłosić?


Psychoterapia koncentruje się na leczeniu różnego rodzaju zaburzeń i docierania do źródeł pojawiania się problemów. W tym przypadku liczy się konsekwencja i cierpliwość, ponieważ niekiedy regularne spotkania ze specjalistą mogą trwać kilka miesięcy bądź lat. Proponuje on pomoc dla klientów chcących uzyskać trwałą poprawę i współpracuje z dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, osobowości czy lękowe. Sesje prowadzą do ulgi w cierpieniu i podnoszą jakość życia. Bywają łączone z farmakoterapią, zlecaną przez psychiatrów, przykładowo w razie depresji. Zainteresowani wybierają spośród psychoterapii indywidualnej, grupowej i rodzinnej. Pierwsza z nich, jak wskazuje nazwa, polega na spotkaniach z terapeutą sam na sam. Druga bazuje na pracy z większą grupą osób, natomiast na trzecią uczęszczają pary, a niekiedy też dzieci, przykładowo sprawiający problemy wychowawcze.

Najważniejszym krokiem jest wybór terapeuty. Pracują oni w różnych nurtach, a część proponuje spotkania online. Korzystają z nich chętnie osoby zapracowane, niezmotoryzowane, mające pod opieką małe dzieci oraz takie, które często wyjeżdżają. Tego typu sesje mogą odbywać się z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci. Pierwsze spotkanie przyjmuje formę konsultacji, dzięki której specjalista poznaje klienta oraz problemy, z jakimi się boryka.

Zainteresowani taką formą pomocy mogą zapoznać się z ofertą gabinetu psychologicznego Pauliny Jakubowskiej. Psychoterapia indywidualna w Ostrołęce, jaką proponuje specjalistka, to szansa na rozpoczęcie nowego życia. Podobnie jak inni terapeuci, w trakcie pierwszej sesji przeprowadza wywiad, podczas którego zadaje pytania o trudności osoby, jaka się do niej zgłosiła oraz cele, jakie chce osiągnąć. To właśnie wtedy ustalany jest czas trwania terapii i jej częstotliwość.

Psychoterapia bywa nieoceniona w przypadku dorosłych, nastolatków, a niekiedy dzieci z zaburzeniami psychicznymi, które niejednokrotnie prowadzą do problemów w relacjach z najbliższymi czy pogorszonego nastroju, utrzymującego się przez długi czas. Na sesje uczęszczają osoby z nieprzepracowanymi traumami, bardzo nieśmiałe, niepewne i wycofane, z nałogami oraz depresją. Specjaliści współpracują także z klientami wykazującymi przejawy autoagresji, niestabilnymi emocjonalnie oraz niemogącymi poradzić sobie ze śmiercią lub odejściem partnera.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/
Numer telefonu: +48 660 546 523
Miejscowość: Ostrołęka
Adres: Kilińskiego 29
Kod pocztowy: 07-410

Firma została dodana: 2022-11-21
Źródła:
https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/psychoterapia-indywidualna/Autor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory