Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Kartophttps://producent.kartop.com.pl/ - Kartony przeprowadzkowe


Zmiana miejsca zamieszkania często wywołuje dużo zbędnego stresu. Wymaga nie tylko dobrego zgrania z firmą przeprowadzkową lub z osobami przewożącymi meble, wyposażenie i rzeczy osobiste, ale też właściwego zabezpieczenia, aby nic nie uległo zniszczeniu. Jeśli nie zostaną zastosowane wszystkie niezbędne środki ostrożności, niestety taki transport może się  skończyć na przykład koniecznością reperacji czy wymiany mebli, ponieważ delikatne okleiny bardzo łatwo ulegają zarysowaniom i ukruszeniom, zaś elementy szklane – stłuczeniu czy zadrapaniu. Warto zatem poświęcić więcej czasu, by zaoszczędzić sobie zmartwień i niepotrzebnych wydatków.

Najlepiej sprawdzają się kartony przeprowadzkowe, szczególnie te z tektury wzmocnionej – pięciowarstwowej,  lub falistej. A przecież opakowania kartonowe świetnie zdadzą egzamin w późniejszym przechowywaniu. Aby właściwie zabezpieczyć przewożone sprzęty, należy wstępnie je zmierzyć i zamówić kartony pod konkretne elementy. W ten sposób nie będzie konieczności stosowania dużych ilości wypełniacza do pudełek.

Małe przedmioty można oczywiście pakować po kilka do jednego pudła, ale te większe będą wymagały już kartonów wielkogabarytowych. W przypadku wysokich lub szerokich mebli można także skorzystać z arkuszy tekturowych, którymi po prostu zostaną one oklejone. Wówczas koniecznie trzeba zwrócić szczególną uwagę na naroża i brzegi i obłożyć je podwójną warstwą materiału lub wykorzystać w tym celu gotowe narożniki kartonowe. Do separacji poszczególnych mebli lub półek nadadzą się przekładki z trójwarstwowej tektury, a do przewożenia mebli jedne na drugich – grubsze, złożone z pięciu materiałów papierniczych. Rzeczą niezwykle pomocną przy rozładunku i rozmieszczaniu przedmiotów w nowym mieszkaniu są naklejki, na których wystarczy zanotować zawartość.

Firma Kartop oferuje swoim klientom również możliwość przygotowania kartonów na indywidualne zamówienie, z czego szczególnie chętnie korzystają firmy. Dzięki tej opcji można w bezpieczny sposób przetransportować sprzęt o nietypowym kształcie, bez konieczności zabezpieczania wszystkich wystających detali.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Numer telefonu: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Firma została dodana: 2019-03-28
Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/kartonyAutor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Gabinet Stomatologiczny Dent
ul. Ogrodowa 3, 61820 Poznań