Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąGdzie można znaleźć łowisko karpiowe blisko Warszawy?


Zapotrzebowanie na dobrej jakości produkty wegetariańskie jest obecnie bardzo duże. Doskonałym zamiennikiem mięsa wieprzowego lub drobiowego w diecie jest ryba. Można ją przyrządzać na rozmaite sposoby, ciesząc się wybornym smakiem i aromatem. Z odpowiednio sprawionej rybiej tuszki łatwo przygotować wywar będący podstawą wielu zup, filety zaś nadają się do pieczenia, smażenia i duszenia. Świetnie uzupełniają jadłospis osób z wysokim cholesterolem lub będących na redukcji. 

Ryba, aby była naprawdę wartościowym elementem dobrze zbilansowanego posiłku, powinna pochodzić z certyfikowanego łowiska. Tylko wtedy kupujący ma pewność, że on i jego rodzina spożywają produkt dobrej jakości. Karp ze sprawdzonej hodowli nie jest z pewnością tani, jednak wartości odżywcze, jakie można dostarczyć dzięki jego spożywaniu organizmowi, są warte poniesionej ceny. Ryby też nie jada się codziennie (jest to dopuszczalne, choć preferowana w diecie jest jednak większa różnorodność), więc od czasu do czasu można sobie pozwolić na nieco droższy obiad dla bliskich. 

Prozdrowotne korzyści płynące z jedzenia karpi z certyfikowanych łowisk to z pewnością duży plus. Kolejną zaletą jest też spora zawartość kwasów tłuszczowych omega-3. Ryby polecane są też osobom, którzy nie lubią się głodzić, a jednocześnie chcą zachować szczupłą sylwetkę. Odpowiednio przyrządzony karp zapewnia oczekiwaną sytość, a zastosowanie ulubionych przypraw sprawia, że potrawa smakuje naprawdę wybornie. Do ryb doskonale pasują nie tylko niezdrowe frytki. Z powodzeniem można je podawać w otoczeniu rozmaitych warzyw przygotowanych w niskokaloryczny sposób, na przykład na parze lub na chrupko, w piekarniku. Możliwości jest naprawdę wiele. Przepisów, jak przygotować smaczny obiad z rybiego fileta, można poszukać przede wszystkim w sieci. 

Osoby z Warszawy i okolic, poszukując certyfikowanej hodowli ryb, mogą wybrać się do miejscowości Ryki. Zlokalizowane tam łowisko karpiowe spełnia najwyższe wymogi jakości, jeśli chodzi o sposób karmienia i dbałość o właściwy wzrost sprzedawanych sztuk. Działa przez cały rok, więc pyszną potrawą z karpia można cieszyć się nie tylko podczas Wigilii. Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o. prowadzi także hurtownię. Zaprasza do zapoznania się z ofertą cenową odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.karpkock.pl
Numer telefonu: 81 865 12 28
Miejscowość: Ryki
Adres: LubelskA 11
Kod pocztowy: 08-500

Firma została dodana: 2022-11-29
Źródła:
http://www.karpkock.pl/hodowla-karpia-krolewskiego/Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Fotografia Agnieszka Zomer
ul. Henryka Sienkiewicza 27, 20449 Lublin
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. Pereca 2, 22400 Zamość
KOMATZ - Agregaty malarskie
ul. aleja Warszawska 150, 20824 Lublin